У ЄС продовжили санкції проти РФ на новий термін

Термін дії поточного пакету закінчувався в липні 2018 року.

Ілюстрація:Телеграф

Європейський Союз одноголосним рішенням продовжив секторальні санкції проти Росії ще на 6 місяців - до 31 січня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба Ради ЄС, інформують Патріоти України.

Термін дії поточного пакету закінчувався в липні 2018 року. "5 липня 2018 року Рада продовжила економічні санкції, націлені на специфічні сектори російської економіки, до 31 січня 2019 року", - говориться в заяві Ради.

Відзначається, що зазначені заходи спрямовані на фінансовий, енергетичний і військовий сектори російської економіки. Вони також зачіпають товари подвійного призначення.

Дані санкції були введені 31 липня 2014 року у відповідь на дії РФ, спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні. У вересні 2014 року ці заходи були посилені.

Дані санкції на сьогодні включають такі заходи: обмеження доступу до первинного та вторинного ринків капіталу ЄС для п'яти великих російських державних компаній і їх "дочок" за межами ЄС, трьох великих російських енергетичних і трьох оборонних компаній; заборона на торгівлю зброєю; заборона на експорт товарів подвійного призначення; обмеження доступу Росії до певних технологій і послуг, які можуть бути використані для розвідки запасів і видобутку нафти.

Крім зазначених заходів, щодо Росії діють такі санкційні пакети: індивідуальні санкції проти російських компаній і громадян (на сьогодні в списку 155 осіб і 38 компаній, термін дії - до 15 вересня 2018 року), а також обмежувальні заходи відносно тимчасово окупованої території Криму і Севастополя (діє до 23 червня 2019 року).

Джерело: Апостроф

Німеччина офіційно відповіла на запит Москви про пришвидшений запуск "Північного потоку-2"

понеділок, 6 грудень 2021, 20:29

Влада Німеччини категорично відкинула можливість запуску в експлуатацію газопроводу "Північний потік - 2" без проведення сертифікації, передають Патріоти України. Представник Федерального міністерства економіки та енергетики ФРН Ніна-Марі Гюттлер у ход...

Перевіримо рівно за 12 місяців: У 2022 році всі ветерани АТО/ООС, що стоять у черзі, отримають квартири, – Зеленський

понеділок, 6 грудень 2021, 20:23

У 2022 році всі ветерани Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, які стоять у черзі на житло, отримають квартири. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України. "Наступного року вперше з початку 2014 р...