"У мене мало надії, що Росія припинить агресію": Порошенко розповів про підлу звичку Путіна

Завжди, коли війська Путіна атакують Україну, російський президент просто перестає спілкуватися.
Путін ні з ким не розмовляє, коли вчиняє чергову капость. Фото: Факти.

Президент Росії Володимир Путін проігнорував пропозицію України про переговори після обстрілу російськими прикордонниками кораблів Військово-морських сил України. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю німецькій газеті Bild, коментуючи ситуацію у Керченській протоці, передають Патріоти України.

"Я подзвонив Путіну одразу після інциденту і попросив негайних переговорів. Але так само, як і в 2014, 2015 і 2016 роках: завжди, коли війська Путіна атакують Україну, він просто перестає спілкуватися", — заявив він.

Також глава держави підкреслив, що виступає за мирне вирішення конфліктів. "Йде не про попередження, а про факти. Знімки з супутника, аудіозапис показують це однозначно. Я не хочу війни, я хочу миру для нашої країни. І якщо Путін відведе свої війська від кордону, ми негайно скасуємо воєнний стан. Але, на жаль, у мене мало надії, що Росія припинить агресію", - додав Порошенко.

Тут їм треба просто не заважати: "Навчання" Росії по Кримському мосту призвели... до масової ДТП

неділя, 3 липень 2022, 23:50

Російські окупанти провели на Кримському мосту "навчання" своїх військовиків. Як наслідок, там трапилася масштабна ДТП і рух був певний час перекритий. Ця подія сталася ще 1 липня, проте остаточну версію розвитку подій пропагандисти Кремля оприлюднили ...

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...