"У мене мало надії, що Росія припинить агресію": Порошенко розповів про підлу звичку Путіна

Завжди, коли війська Путіна атакують Україну, російський президент просто перестає спілкуватися.
Путін ні з ким не розмовляє, коли вчиняє чергову капость. Фото: Факти.

Президент Росії Володимир Путін проігнорував пропозицію України про переговори після обстрілу російськими прикордонниками кораблів Військово-морських сил України. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю німецькій газеті Bild, коментуючи ситуацію у Керченській протоці, передають Патріоти України.

"Я подзвонив Путіну одразу після інциденту і попросив негайних переговорів. Але так само, як і в 2014, 2015 і 2016 роках: завжди, коли війська Путіна атакують Україну, він просто перестає спілкуватися", — заявив він.

Також глава держави підкреслив, що виступає за мирне вирішення конфліктів. "Йде не про попередження, а про факти. Знімки з супутника, аудіозапис показують це однозначно. Я не хочу війни, я хочу миру для нашої країни. І якщо Путін відведе свої війська від кордону, ми негайно скасуємо воєнний стан. Але, на жаль, у мене мало надії, що Росія припинить агресію", - додав Порошенко.

Сі Цзіньпін на зустрічі з Путіним заговорив про необхідність деескалації в Україні та мирні переговори

вівторок, 21 березень 2023, 9:30

Глава Китаю Сі Цзіньпін на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Москві торкнувся теми необхідності деескалації в Україні та мирних переговорів. Політики провели "докладний та відвертий обмін думками", передають Патріоти України. Про це за пі...

"Не виправдав сподівань Кремля": Наєв пояснив, чи змінить перебіг війни заміна Суровікіна на Герасімова

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Російське командування постійно намагається вдосконалювати систему управління об’єднаного угруповання військ Збройних сил РФ, зокрема, практику нових кадрових перепризначень, на фоні загрози невиконання стратегічних завдань у військовій операції. Ком...