У Москви навчились: "Секретний" винищувач Ірану виявився копією доісторичного американського (фотофакт)

Левова доля високотехнологічних розробок СРСР була здобутком шпіонажу та ретельним дослідженням зразків з країн НАТО. Однак мініатюризація електронних виборів зробила розпил неможливим, після того друга "наддержава" безнадійно відстала.

Новий іранський винищувач. Фото: прес-служба іранських ВПС.

Іранські військові провели презентацію свого нового озброєння, приурочивши її до дня національної оборонної промисловості, передають Патріоти України.

Після презентації ракет «Фатех» зі збільшеним радіусом дії ісламська республіка показала розробки в області винищувальної авіації. На першому польоті винищувача «Ковсар» був присутній і президент Ірану Хасан Роухані. Глава Ірану спостерігав за винищувачами минулого покоління, які були від і до розроблені в Ірані.

В офіційному повідомленні іранських ВПС йдеться: "Завдяки Ковсару Іран входить в ексклюзивний клуб країн, здатних від початку і до кінця розробити і впровадити у виробництво бойові машини четвертого покоління. Вони будуть проводитися в одномісному і двомісному варіантах".
На озброєнні ВПС Ірану стоять в основному застарілі моделі літаків третього і четвертого покоління, які були поставлені в країну до Ісламської революції 1979 року. Зазначимо, що «ексклюзивний літак» є практично точною копією американського винищувача третього покоління F-5 1959 року випуску.

Йдуть "торги": Лакійчук пояснив, що стоїть за візитом Путіна в Білорусь

вівторок, 28 травень 2024, 6:44

Російський диктатор Володимир Путін приїхав до Білорусі та зустрівся з самопроголошеним президентом республіки Олександром Лукашенком. Ця поїздка з одного боку символічна – перепризначивши себе "президентом", Путін розставляє пріоритети. Однак візит ма...

"Зачистки" в розпалі: Путін розправився з розробниками гіперзвукових технологій - вирок отримав ще один вчений-інженер

вівторок, 28 травень 2024, 6:28

Суд Санкт-Петербурга виніс вирок Анатолію Маслову. Він обіймав посаду головного наукового співробітника Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення РАН. Наразі його звинуватили в держзраді і засудили до чотирнадцяти років колоні...