У МЗС назвали шокуючі цифри втрат від агресії Росії

Міністерство закордонних справ зробило заяву до 5 річниці анексії Криму та початку російської агресії. Текст опублікували на офіційному сайті МЗС України, повідомляють Патріоти України.

В заяві українські дипломати ще раз наголосили на звільненні всіх українських політв'язнів та звільненні окупованих територій України.

"Це – спільна позиція України та міжнародних партнерів. Подальше зволікання Москви з виконанням цієї вимоги повинно мати цілком конкретні, у т.ч. санкційні, наслідки", - йдеться в повідомленні. В міністерстві зауважили на тому, що за весь час російського вторгнення Україна зазнала значних збитків.

"Результати агресії — драматичні та безпрецедентні для післявоєнної Європи: близько 13 тис. вбитих, 30 тис. поранених, 1,5 млн переселенців, масоване руйнування Донбасу, узурпація української власності в окупованому Криму, масштабні порушення окупаційною владою прав людини та міжнародного гуманітарного права, політичні переслідування та залякування українських громадян з метою придушення будь-яких проявів антиокупаційних настроїв, прискорена масштабна мілітаризація окупованого півострова", - повідомили дипломати.

В заяві повідомили, що дії з повернення миру на Донбас повинні бути разом з миротворчою місією ООН. Також у міністерстві нагадали, що міжнародна спільнота підтримує Україну з кримським питанням.

"Про це свідчить низка резолюцій ГА ООН, які дають однозначні оцінки політиці Москви, вимагають від Росії дотримання норм міжнародного гуманітарного права та деокупації півострова, засуджують мілітаризацію Криму та прилеглих частин Азовського і Чорного морів", - повідомляється у міністерстві.

Щоб лишити українців без світла: Стало відомо, скільки витратила Росія на масовану ракетну атаку України 5 грудня

вівторок, 6 грудень 2022, 15:56

Росія випустила 5 грудня по Україні різні типи ракет на загальну суму в 400-500 млн дол. Про це свідчать підрахунки Forbes, передають Патріоти України. Так, видання посилається на інформацію Командування Повітряних сил про те, що окупанти під час масов...

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...