Непродумана агресивна політика кремлівського "збирача земель" призвела до того, що розвинені країни виводять з Росії свій бізнес. Нещодавно президент РФ Володимир Путін закликав німецький бізнес не йти зі "скрепної" країни. Про це повідомляють Патріоти України.
Над Москвою згущуються хмари. Зафіксовано рекордний в історії відтік іноземних інвесторів з економіки РФ. До цього додалася небувала втеча прямих інвесторів в реальний сектор економіки. Тільки за липень - вересень 2018 року ці фірми вивели з Росії 6 млрд доларів, чого не було ні в "дефолтних" 1998-му, ні під час світової економічної кризи 2008 року.
У зв'язку з цим глава "наддержави" Путін провів екстрену зустріч з представниками найбільших компаній Німеччини в Кремлі. "Самий ввічливий" президент пообіцяв зняти "надлишкові адміністративні бар'єри", а також вкладати значні ресурси в інфраструктуру і "зробити все необхідне", щоб іноземні інвестори "відчували себе максимально комфортно".
Відчуваючи швидке зубожіння російської економіки і наближення дня свого краху, Путін почав відверто брехати німецьким інвесторам, запевняючи тих, що в Росії нібито все спокійно і стабільно. Президент РФ висловив надію, що бізнес ФРН "продовжить розвивати ділові зв'язки з Москвою, незважаючи на непросту кон'юнктуру у світовій політиці та економіці".
"Економіка Росії знаходиться на сьогоднішній день на підйомі", - намагався переконати іноземців Путін, приводячи якісь цифри, що підкреслюють, що в його країні промислове виробництво в поточному році нібито виросло на 3%, а безробіття, мовляв, знаходиться на рекордному мінімумі.
У той же час Путін не забув поскаржитися і на санкції, які отримав від розвинених країн за окупацію частини України і витівки в інших країнах. На це голова Східного комітету Вольфганг Бюхель відповів "ввічливому", що обмежувальні заходи "затьмарюють прогноз на майбутнє".
За його інформацією, кількість німецьких підприємств в Росії істотно скоротилася, взаємна торгівля за підсумками поточного року на 25% "не дотягує" до результату 2012 г. "Німецькі та російські підприємства поліпшать становище, якщо і політичні відносини покращаться", - підкреслив Бюхель: потрібна "розрядка" напруженості, і бізнес чекає від Москви кроків в цьому напрямку.
Таким чином представник ФРН дав Путіну зрозуміти, що поки той не припинить агресивну політику щодо України і не повернеться в міжнародне правове поле, бізнесмени Німеччини не повернуться на територію "скрепної" держави.
На нові кадри з передової, які з’явилися в Мережі, звернув увагу експерт Bild з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке, передають Патріоти України. . На одному з відео зображено, як четверо російських окупантів пішли на штурм українських позицій під Пок...
Всі сторони війни РФ в Україні повинні "зберігати спокій та проявляти стриманість" та працювати над умовами припинення вогню. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Китаю Лінь Цзяня, повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. За ...