У Росії паніка: В акваторію Чорного моря увійшов флагман ВМС США

Чорноморський флот зараз стежить за пересуваннями Флагману 6-го оперативного флоту ВМС США, перебуваючи в бойовій готовності, пишуть росЗМІ

Флагман USS Mount Whitney. Фото: 911sevastopol.org

BlackSeaNews повідомив 10 жовтня, що у води Чорного моря увійшов американський військовий корабель Mount Whitney, останній раз помічений в цьому регіоні в 2008 році під час представлення військової допомоги Грузії. Сьогодні російські ЗМІ пишуть про те, що авіація РФ і один з кораблів Чорноморського флоту приведені в бойову готовність, передають Патріоти України.

Агентство «РІА Новини» пише, що Чорноморський флот зараз стежить за пересуваннями Флагману 6-го оперативного флоту ВМС США, перебуваючи в бойовій готовності. Російське ЗМІ, посилаючись на джерело в «силових структурах» повідомляє, що якщо американський військовий корабель наблизиться до морським кордон Російської Федерації, йому на зустріч будуть спрямовані літаки і один з військових кораблів РФ.

У той же час, агентство повідомляє, що на даний момент, як було встановлено за допомогою стаціонарних засобів спостереження, американське військово-морське судно знаходиться на досить великій відстані від території РФ в західній частині Чорного моря, тому на даний момент супровід надаватися не буде. BlackSeaNews повідомляє, що американський корабель вийшов з бази в Гаеті із завданням забезпечення безпеки в регіоні, в тому числі - в акваторії Чорного моря.

Росіяни у Чорному морі атакували турецький суховантаж, є втрати серед екіпажу

понеділок, 22 червень 2026, 8:03

Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...

У Криму посилився блекаут після чергового нічного нальоту: Дрони вразили Таврійську ТЕС у Сімферополі, що забезпечує левову частку генерації на півострові. Вражено й інші важливі цілі

понеділок, 22 червень 2026, 7:54

Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...