У Росії паніка: В акваторію Чорного моря увійшов флагман ВМС США

Чорноморський флот зараз стежить за пересуваннями Флагману 6-го оперативного флоту ВМС США, перебуваючи в бойовій готовності, пишуть росЗМІ

Флагман USS Mount Whitney. Фото: 911sevastopol.org

BlackSeaNews повідомив 10 жовтня, що у води Чорного моря увійшов американський військовий корабель Mount Whitney, останній раз помічений в цьому регіоні в 2008 році під час представлення військової допомоги Грузії. Сьогодні російські ЗМІ пишуть про те, що авіація РФ і один з кораблів Чорноморського флоту приведені в бойову готовність, передають Патріоти України.

Агентство «РІА Новини» пише, що Чорноморський флот зараз стежить за пересуваннями Флагману 6-го оперативного флоту ВМС США, перебуваючи в бойовій готовності. Російське ЗМІ, посилаючись на джерело в «силових структурах» повідомляє, що якщо американський військовий корабель наблизиться до морським кордон Російської Федерації, йому на зустріч будуть спрямовані літаки і один з військових кораблів РФ.

У той же час, агентство повідомляє, що на даний момент, як було встановлено за допомогою стаціонарних засобів спостереження, американське військово-морське судно знаходиться на досить великій відстані від території РФ в західній частині Чорного моря, тому на даний момент супровід надаватися не буде. BlackSeaNews повідомляє, що американський корабель вийшов з бази в Гаеті із завданням забезпечення безпеки в регіоні, в тому числі - в акваторії Чорного моря.

130 трильйонів "3а родину, за победу": Лідер комуністів спричинив паніку в Росії, заявою у Держдумі про конфіскацію банківських вкладів населення для продовження війни з Україною

понеділок, 22 червень 2026, 20:09

Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...

На Запорізькому напрямку вперше збили новий російський дрон: "Черешня" розправилася з "Черникою" (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 19:56

На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...