У Росії збанкрутував головний спортивний ТВ-рупор Кремля (відео)

Коментатор федерального каналу "Матч ТВ" Геннадій Орлов мимоволі розкрив подробиці скандалу на російському телебаченні.

Коментатор  "Матч  ТВ" Геннадій Орлов. Фото: Eurosport.

Відомий російський коментатор федерального каналу "Матч ТВ" Геннадій Орлов заявив про банкрутство телеканалу, який був створений холдингом "Газпром-медіа". Журналіст оголосив про це під час підготовки до запису однієї із передач, не підозрюючи про те, що його записують на камеру. Запис пізніше був опублікований у мережі, викликавши грандіозний скандал, пишуть Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Це ганьба. Керівництво разом із Тіною Канделакі збанкрутували канал. За півтори року вони витратили трирічний бюджет. Я, як і більшість коментаторів, вже виведений зі штату", - сказав Орлов.

Відразу після публікації ролика на YouTube коментатор спростував свої слова і заявив про те, що відео є монтажем. У свою чергу "Матч ТВ" виступив із заявою, у якій запевнив, що не має наміру звільняти співробітників.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...