Президент Сербії Мілорад Додік заявив про плани збудувати російську "гуманітарну" базу, що допомагатиме у боротьбі зі стихійними лихами. Про це він розповів у інтерв'ю видання Alo, повідомляють Патріоти України із посиланням на Vijesti.
Додік зазначив, що вважає за необхідне провести переговори щодо цього питання найближчим часом.
"У 2014 році у нас була велика повінь, яка завдала збитків у два мільярди марок. Тоді ми отримали допомогу від Західної Європи та Туреччини. Чому ми маємо відмовлятися від росіян, які також запропонували свою допомогу під час можливих стихійних лих?", – зауважив він.
Додік також наголосив, що розміщення такої бази є політизованим питанням, і запевнив, що Республіка Сербська буде рада будь-кому, хто захоче розмістити свою гуманітарну базу, аби "допомогти у складні моменти".
Нагадаємо, 4 липня новообраний прем'єр-міністр Сербії Ана Брнабич заявила, що якщо Сербія змушена буде вибирати між Росією та Європейським Союзом, то вона обере Євросоюз.
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...