У Сербії хочуть збудувати російську "гуманітарну" базу

Відповідно до ініціативи президента країни Мілорада Додіка "гуманітарна" база допомагатиме у боротьбі зі стихійними лихами.

Володимир Путін і  Мілорад Додік. Фото: Радио Свобода.Президент Сербії Мілорад Додік заявив про плани збудувати російську "гуманітарну" базу, що допомагатиме у боротьбі зі стихійними лихами. Про це він розповів у інтерв'ю видання Alo, повідомляють Патріоти України із посиланням на Vijesti.

Додік зазначив, що вважає за необхідне провести переговори щодо цього питання найближчим часом.

"У 2014 році у нас була велика повінь, яка завдала збитків у два мільярди марок. Тоді ми отримали допомогу від Західної Європи та Туреччини. Чому ми маємо відмовлятися від росіян, які також запропонували свою допомогу під час можливих стихійних лих?", – зауважив він.

Додік також наголосив, що розміщення такої бази є політизованим питанням, і запевнив, що Республіка Сербська буде рада будь-кому, хто захоче розмістити свою гуманітарну базу, аби "допомогти у складні моменти".

Нагадаємо, 4 липня новообраний прем'єр-міністр Сербії Ана Брнабич заявила, що якщо Сербія змушена буде вибирати між Росією та Європейським Союзом, то вона обере Євросоюз.

ЗСУ перехоплюють ініціативу у війні: Експерт назвав 3 причини, чому окупанти "гальмують наступ"

четвер, 11 серпень 2022, 8:47

Російська армія останнім часом забуксувала з наступом, вони вже не ведуть таких активних дій, як приблизно два місяці тому, передають Патріоти України. На півдні України окупанти переважно лише ведуть оборону. На Донбасі можна помітити наступальну акти...

Світ не був готовий до такої війни, як в Україні: Кабакаєв назвав три фактори, які ускладнюють ситуацію на фронті для ЗСУ

четвер, 11 серпень 2022, 8:45

Європа та світ у цілому виявилися неготовим до такої війни, яка зараз триває в Україні. Саме через це західні партнери передають нашим Збройним силам військову допомогу такими невеликими партіями - у них немає великих запасів зброї та техніки на склада...