
У Слов'янську (Донецька область) вшанували пам'ять військовослужбовців, що загинули 29 травня 2014 року під час падіння вертольота Мі-8. На місці трагедії зібралися представники Нацгвардії і МВС, жителі міста. Присутні вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання та поклали квіти біля пам'ятного знака, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
29 травня 2014 року вертоліт Мі-8, який повертався з гори Карачун, терористи збили з переносного зенітного ракетного комплексу. У той день загинули 6 військовослужбовців Національної гвардії - генерал-майор Сергій Кульчицький, полковник Сергій Бульдович, майор Віталій Курилович, капітан Сергій Кравченко, прапорщики Валентин Білошкурський і Віктор Липський, а також 6 співробітників спеціальної роти міліції Управління МВС в Івано-Франківській області - старші лейтенанти Петро Безпалько та Василь Семанюк, старший прапорщик Володимир Шарабуряк, прапорщик Володимир Лисенчук, старшина Петро Остап'юк, старший сержант Віктор Яков'як. Одному з членів екіпажу - другому пілотові капітану Олександру Макеєнку вдалося залишитися в живих.
Кульчицький був посмертно удостоєний звання "Герой України". 11 загиблих військових були нагороджені орденом "За мужність" I ступеня.






У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...