Хіти тижня. Російське нехлюйство в усій красі: Названо причину кривавої авіакатастрофи в Сибіру

Є підозра, що не обійшлося й без чималої дози спиртного в організмі пілотів.

В РФ сталася катастрофа із вертольотами. Ілюстрація: Факти.

Стала відома причина авіакатастрофи в Росії 4 серпня, коли в Красноярському краї впав вертоліт Мі-8 і загинули 18 осіб, передають Патріоти України.

У Росавіації прийшли до висновку, що причиною катастрофи став другий вертоліт: два повітряних судна авіакомпанії Ютейр - вантажне і пасажирське - виконували зліт дуже близько одне від одного. Метеоумови в районі польоту були простими, опадів не спостерігалося.
Вертольоти зіткнулися в районі Ванкорського нафтового родовища. Вертоліт з пасажирами на борту, який злітав другим, зіткнувся в повітрі із Мі-8 і зачепив його зовнішню вантажну підвіску. Вертоліт з пасажирами впав і згорів. Загинули троє членів екіпажу і 15 пасажирів - робочих вахтових змін, що летіли на нафтоперегонну станцію.
Що стосується вертольота без пасажирів, то його екіпаж не постраждав. Повітряне судно скинуло зовнішню вантажну підвіску і виконало посадку.
Джерело: Факты

Хіти тижня. "Вся надія на Чейна та Стокса": Російський журналіст озвучив прогноз розпаду РФ

понеділок, 17 червень 2019, 4:00

Все, що відбувається в Росії в останні сто з гаком років – це розпад Російської імперії, який ще не закінчився. Правління Володимира Путіна в Росії може бути довічним; після нього держава Росія зникне в її сьогоднішніх кордонах. Такий прогноз висловив ...

Хіти тижня. Як добре знаєте українську? Дзиґлик, шарітися, галунка... - тест

понеділок, 17 червень 2019, 1:00

24 травня українці відзначали День слов’янської писемності і культури. Наша мова надзвичайно багата та різноманітна. Зануримося в неї разом, - передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.