У США пригрозили Кремлю новими санкціями

У Вашингтоні готові змусити Росію понести "серйозні витрати у відповідь на цілий ряд зловмисних дій, що вчиняються російським керівництвом".

Ілюстрація:haqqin.azСША готові ввести нові санкції проти Росії у відповідь на "зловмисні дії", які вчиняє Кремль. Про це з посиланням на заступника міністра фінансів США Сігал Манделкер повідомляє агентство Bloomberg, зазначають Патріоти України.

За її словами, у Вашингтоні готові змусити Росію понести "серйозні витрати у відповідь на цілий ряд зловмисних дій, що вчиняються російським керівництвом". Також Манделкер зазначила, що, завдяки цим діям в Росії "олігархи і урядові еліти отримують непропорційну вигоду".

"Ті, хто отримує прибуток від цієї корумпованої системи, більше не будуть захищені від наслідків дестабілізуючої діяльності свого уряду", - сказала заступник міністра.

Крім того, говорячи про Іран і КНДР, Манделкер назвала Тегеран спонсором тероризму, а також пообіцяла покарання для тих, хто веде в Ірані бізнес. Що стосується Пхеньяна, за її словами, саме санкції змусили Північну Корею піти на переговори.

"Ми перевіримо їх щирість на майбутньому саміті між президентом Трампом і лідером Північної Кореї", - сказала Манделкер.

Хіти тижня. "Відносини Росії і Китаю: правда вийшла назовні", - Піонтковський

понеділок, 25 травень 2020, 2:00

Влада посткомуністичної Росії останню чверть століття послідовно й безмежно йде на односторонні стратегічні поступки Китаю. "Ответственность КНР за пандемию SARS-CoV-2 огромна. Во-первых, китайские коммунистические вожди совместно с эфиопским марксисто...

"Під прикриттям карантину багато речей почало творитися не тільки показово: зневаження армії, заруба економіки", - нардеп Федина

понеділок, 25 травень 2020, 0:19

Нардеп закликала до єдності патріотичні сили, особливо перед місцевими виборами, які мають відбутися восени цього року. Нинішня влада, прикриваючись карантинними обмеженнями, намагається максимально посилити репресивні інструменти для боротьби з опонен...