У Суркова погані справи: Путін готується до здачі та знакової заміни своєму кривавому куратору ОРДЛО - ЗМІ

Про можливі зміни розповів голова російської партії "Яблуко" Григорій Явлінський.

Владислав Сурков. Фото:https://mbk.media/

Лідер партії "Яблуко" і кандидат в президенти Російської Федерації Григорій Явлінський обговорював з президентом Володимиром Путіним тему України, на зустрічі постало питання про те, щоб призначити його замість Владислава Суркова головним переговорником. Про це пише МБХ Медиа, передають Патріоти України.

В ході спілкування з журналістами Явлінський зазначив, що якщо це питання підніматимуть ще раз, він буде серйозно розглядати пропозицію.

На думку Явлінського, нормалізація відносин між Росією і Україною – "запорука будь-якого позитивного рішення, як в економіці, так і в соціальному житті".

"Поки ми не нормалізуємо ці відносини, нічого, за великим рахунком, зробити неможливо", – зазначив політик.

Сам він підкреслює, що зробить все, що завгодно для вирішення українського питання, однак при цьому не впевнений, що цього захоче особисто Путін.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.