"У вас в настоящем все плохо, а будущего вообще не существует!" - польський політолог викликав обурення в ефірі російського ток-шоу (відео)

Скандальний російський політолог Кургінян обізвав колегу "хамом", залишивши студію.

Якуб Корейба. Фото: скрін відео

Польський політолог та викладач МДІМВ Якуб Корейба в черговий раз поставив на місце знахабнілих росіян, які намагаються ідеалізувати своїх тиранічних лідерів з минулого, таких як Сталін і офіцери з НКВД. Відеоролик з його виступом доступний для перегляду на Facebook, передають Патріоти України.

У прямому ефірі телеканалу "Россия 24" свою промову Корейба почав з таких слів.

"Я розумію, чому ви тримаєтеся за минуле - тому, що в сьогоденні у вас все погано, і майбутнього у вас немає", - після чого почалося масове невдоволення в студії.

Першим втік відомий політолог Сергій Кургінян, який обізвав колегу "хамом" і "виродком", і відразу ж вийшов зі студії.

Корейба продовжив, заявивши, що Росія намагається нав'язати свої тоталітарні цінності вільним людям, проте зробити це не вдасться.

Він підкреслив, що не вийде у них змусити нормальних людей полюбити НКВС, Сталіна, Черняховського та інших діячів, які розстрілювали тих, хто боровся з гітлерівцями.


"Ми не зобов'язані враховувати думки сусіда": Болгарія та Румунія "поставили на місце" Кремль після вимог щодо НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:44

Глава болгарського уряду Кирило Петков нагадав Кремлю про право його країни приймати рішення про питання безпеки та співпрацю з партнерами по Альянсу без урахування думок найближчих сусідів, передають Патріоти України. "Болгарія - суверенна країна, яка...

Через російську агресію: Канада надасть Україні $120 млн - Трюдо

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:05

Канада надасть Україні кредит у розмірі 120 млн канадських доларів. Кошти виділять у зв'язку з триваючими спробами Росії дестабілізувати Україну, заявив у п'ятницю прем'єр-міністр Джастін Трюдо, повідомляють Патріоти України з посиланням на CTVNews. "Р...