"У вас в настоящем все плохо, а будущего вообще не существует!" - польський політолог викликав обурення в ефірі російського ток-шоу (відео)

Скандальний російський політолог Кургінян обізвав колегу "хамом", залишивши студію.

Якуб Корейба. Фото: скрін відео

Польський політолог та викладач МДІМВ Якуб Корейба в черговий раз поставив на місце знахабнілих росіян, які намагаються ідеалізувати своїх тиранічних лідерів з минулого, таких як Сталін і офіцери з НКВД. Відеоролик з його виступом доступний для перегляду на Facebook, передають Патріоти України.

У прямому ефірі телеканалу "Россия 24" свою промову Корейба почав з таких слів.

"Я розумію, чому ви тримаєтеся за минуле - тому, що в сьогоденні у вас все погано, і майбутнього у вас немає", - після чого почалося масове невдоволення в студії.

Першим втік відомий політолог Сергій Кургінян, який обізвав колегу "хамом" і "виродком", і відразу ж вийшов зі студії.

Корейба продовжив, заявивши, що Росія намагається нав'язати свої тоталітарні цінності вільним людям, проте зробити це не вдасться.

Він підкреслив, що не вийде у них змусити нормальних людей полюбити НКВС, Сталіна, Черняховського та інших діячів, які розстрілювали тих, хто боровся з гітлерівцями.


Кара наздогнала швидко: У Рівному чоловік зірвав з будівлі прапор України (фото)

субота, 13 серпень 2022, 13:27

Так, близько 18:20 правоохоронці отримали повідомлення про те, що на вулиці Князя Романа п'яний чоловік знімає з багатоповерхової будівлі Державний прапор і витирає ним автомобілі. Слідчо-оперативна група на місці події виявила 34-річного мешканця Рівн...

Інформація про чоловіків в обмін... на їжу: Окупанти вигадали новий метод "мобілізації"

субота, 13 серпень 2022, 13:14

Російські колаборанти продовжують знаходити нові методи примусової та масової мобілізації мешканців окупованих територій Донецької і Луганської областей. Тепер вони виманюють у літніх людей за їжу інформацію о чоловіках призовного віку. Про це повідоми...