"Україна і Росія - одна і та ж країна": Найманець Мірча Луческу оспівує "русский мир"

Хочеться побажати румунському легіонеру якомога швидше відчути всі принади свого нового становища.

Мірча Луческу. Фото: dynamo.kiev.ua.

Україна і Росія - одна і та ж країна. Таку резонансну заяву зробив екс-тренер "Шахтаря" Мірча Луческу, який очолив влітку пітерський "Зеніт", в інтерв'ю" МатчТВ ", передають Патріоти України.

"Після Донецька мені не було складно адаптуватися. Росія і Україна для мене - одна і та ж країна. Їх розділила випадковість, історія. Але для моїх однолітків це все колишній Радянський Союз. Звичаї і життя тут одні і ті ж, спосіб мислення ідентичний, тип поведінки - теж ", - заявив румун.

Нагадаємо, Луческу підписав контракт з "Зенітом" практично відразу після того, як пішов з "Шахтаря". У донецькому клубі Мірча пропрацював 12 років, завоювавши 22 трофея.

Хіти тижня. "Большие неприятности"! Ідеолог "Новоросії" влаштував істерику через Україну (відео)

понеділок, 19 листопад 2018, 16:00

Ідеолог проектів "русская весна" і "Новоросія", лідер "ліво-патріотичного" російського руху "Суть часу" Сергій Кургінян виступив із агресивними погрозами на адресу України і заявив, що вона нібито розпадеться, якщо продовжить свій антиросійський курс, ...

"Вслед за Гейдрихом, или Зачем Кремлю нужен свой президент Интерпола", - блогер

понеділок, 19 листопад 2018, 15:56

Росіянин на посту глави Інтерполу може влаштувати терор, переслідуючи тих, хто заважає режиму Путіна. "Прогнозы, предрекающие российскому генерал-майору Александру Прокопчуку неизбежное избрание 21 ноября президентом Интерпола,поскольку у его единствен...