"Україна і Росія - одна і та ж країна": Найманець Мірча Луческу оспівує "русский мир"

Хочеться побажати румунському легіонеру якомога швидше відчути всі принади свого нового становища.

Мірча Луческу. Фото: dynamo.kiev.ua.

Україна і Росія - одна і та ж країна. Таку резонансну заяву зробив екс-тренер "Шахтаря" Мірча Луческу, який очолив влітку пітерський "Зеніт", в інтерв'ю" МатчТВ ", передають Патріоти України.

"Після Донецька мені не було складно адаптуватися. Росія і Україна для мене - одна і та ж країна. Їх розділила випадковість, історія. Але для моїх однолітків це все колишній Радянський Союз. Звичаї і життя тут одні і ті ж, спосіб мислення ідентичний, тип поведінки - теж ", - заявив румун.

Нагадаємо, Луческу підписав контракт з "Зенітом" практично відразу після того, як пішов з "Шахтаря". У донецькому клубі Мірча пропрацював 12 років, завоювавши 22 трофея.

Що у Путіна на умі, у його блазня на язиці: Жириновський заявив, що Росія незабаром поверне контроль над Україною

неділя, 24 червень 2018, 13:58

За його словами, усі рішення української влади після Майдану нібито нелегітимні. Крім того, він знову повторив тезу «о необходимости возвращения в Россию русских земель, часть которых – это Украина».

Хіти тижня. "Чому ми не могли зупинити "Північний потік-2": Посол Швеції дав важливе роз’яснення

неділя, 24 червень 2018, 13:30

Газопровід буде прокладений за межами територіальних вод Швеції, в так званій виключній економічній зоні, тобто в міжнародних водах. Рішення шведського уряду дати згоду на визначення траси для прокладки "Північного потоку-2" в шведській винятковій екон...