"Україна поза ЄС, але на краю Європи. Голландці підтримають країну на референдумі", - прем'єр Нідерландів

У голландців напередодні референдуму, який намічений на 6 квітня, стало поліпшуватися ставлення до України. Заява Рютте допоможе голландцям правильно визначитися при голосуванні.

Прем'єр-міністр Нідерландів сподівається, що більшість проголосує "за" на референдумі 6 квітня. Фото: rbc.ua.

Більшість голландців проголосує за Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, заявив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте в інтерв'ю Nieuwsuur, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Я впевнений в мудрості Нідерландів. Я думаю, що більшість проголосує "за"на референдумі 6 квітня, в інтересах розвитку торгівлі та стабільності в Європі", - пояснив він. "Це важливо, адже ми живемо в смутні часи", - підкреслив Рютте.

"Ця угода - не про членство в ЄС, не про гроші і не про безвізовий режим", - зазначив голландський прем'єр. "Україна поза ЄС, але на краю Європи. Ми зацікавлені в стабільності в цій країні, в розвитку економіки і верховенства права", - підкреслив він.

Рютте також спростував тезу опонентів, що Угода про асоціацію буде сприяти роз'єднаності України. "Росія окупувала частину країни і завдала значної шкоди в інших частинах. Говорити, що це спровокував ЄС, це перевернути суть", - заявив він.

Як відомо, референдум в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС призначений на 6 квітня.

Нагадаємо, у голландців напередодні референдуму стало поліпшуватися ставлення до України. Це випливає з результатів соцопитування, оприлюднених в минулі вихідні.

Також нагадаємо, що в кінці лютого американське видання The Wall Street Journal опублікувало статтю під гучною заголовком-закликом: «Голландці: не покрийте себе безчестям на референдумі по Україні». Дана ж заява Рютте напевно допоможе голландцям правильно визначитися при голосуванні ...

У напрямку Липців на Харківщині ворог використовує для атак "Шторм-Z": Військовий розповів про ситуацію

субота, 25 травень 2024, 8:30

У напрямку Липців, що на півночі Харківської області, Росія кидає у штурми підрозділи "Шторм-Z". Вони намагаються проводити ротації, однак українські воїни роблять усе можливе, аби не дати ворогові наростити чисельність та темпи атак. . Наразі на цьом...

"Будуть найжорстокіші бої": Експерт назвав напрямки у Донецькій області, де РФ може активізуватись влітку

субота, 25 травень 2024, 8:22

Росія не залишила ідеї вийти на кордони Донецької та Луганської областей. Тому на сході влітку одночасно можуть йти жорстокі бої на двох чи навіть трьох напрямках. Таку думку в коментарі для матеріала РБК-Україна висловив військово-політичний оглядач г...