Україна зменшила розміри небезпечної зони ракетних випробувань поблизу анексованого Криму

Межа східної частини зазначеної зони проходила в 27-30 км від північно-західного узбережжя Криму, а безпосереднє місце проведення пусків - на відстані 90 км.

Ракетні випробування України викликали істерику в Кремлі. Фото: Трайдент.

У Херсонській області вступили в завершальну фазу контрольні льотні випробування. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило командування повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України.

"Вступили в завершальну фазу контрольні льотні випробування, які розпочалися 28 листопада 2016 року на полігоні у Херсонській області. Виконання практичних пусків зенітних керованих ракет відбудеться 1 та 2 грудня 2016 року. У рамках підготовки до їх здійснення Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України було уточнено розміри небезпечної зони виконання пусків в північно-західній частині акваторії Чорного моря в сторону її зменшення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, межа східної частини зазначеної зони проходить в 27-30 км від північно-західного узбережжя Криму, безпосереднє місце проведення пусків на відстані 90 км, що повністю виключає, будь-яку загрозу для мешканців півострова. У повідомленні також зазначено, що вжито всі заходи безпеки для забезпечення проведення практичної фази випробувань. прораховані ризики, що можуть виникати під час проведення випробувань.

Разом з тим, згідно із повідомленням, уточнено зону обмеження використання повітряного простору на тимчасовій основі з відповідними координатами (WGS-84). Визначені час та висоти заборони використання повітряного простору. Поінформовано МЗС України та надані відповідні заявки і авіаційні сповіщення до Украероцентру (29 листопада 2016 року).

"Будь-які спроби втручання та звинувачення української сторони у створенні загроз для населення та об’єктів інфраструктури в зоні виконання практичних пусків зенітних керованих ракет здійснюється виключення з метою провокації", - резюмували в повідомленні.

Важливий крок: У ЗСУ створили першу школу з підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів

п’ятниця, 22 листопад 2024, 6:00

На базі одного з навчальних центрів створена перша у Збройних Силах України школа підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів. Про це у Фейсбуці повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, передають Патріоти України. Школа...

ATACMS уже є: Селезньов сказав, чого не вистачає Україні для гарантованого знищення Керченського мосту

четвер, 21 листопад 2024, 23:55

Для того, аби зруйнувати Керченський міст, який зʼєднує РФ з окупованим Кримом, недостатньо буде самих лише ракет ATACMS. Для того, щоб руйнація переправи стала гарантованою, нам потрібні Taurus, передають Патріоти України. Передачу Україні цих ракет п...