Українські танкісти - це потужний вогневий кулак, спроможний зупинити наступальні дії агресора, - Порошенко

​Президент наголосив, що зазнавши бездумного скорочення та руйнації в попередні роки, танкові підрозділи ЗСУ відродилися в запеклих боях і є сьогодні головною ударною силою Сухопутних військ.

Президент прибув у танкову бригаду ЗСУ. Фото:Twitter

Танкові підрозділи Збройних сил України в разі загострення ситуації на фронті спроможні зупинити наступальні дії агресора і пробити його найскладнішу оборону. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи перед українськими військовими танкової бригади в Луганській області, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"Зазнавши бездумного скорочення та руйнації в попередні роки, танкові підрозділи ЗСУ відродилися в запеклих боях і є сьогодні головною ударною силою Сухопутних військ. Це наші танкові бригади і танкові підрозділи в моторизованих бригадах, нами вперше була розповсюджена практика танкових підрозділів в аеромобільних бригадах, яка повністю себе виправдала", - наголосив він.

"На сьогоднішній день кожен український військовий, який боронить Українську державу, чітко знає: якщо поруч з ним знаходяться танкісти – перемога забезпечена. Це є потужний вогневий кулак, який в разі загострення ситуації спроможний і зупинити наступальні дії агресора, і пробити його найскладнішу оборону", - додав президент.

Хіти тижня. У Чечні новий глава: Що трапилось з Кадировим

середа, 22 січень 2020, 18:00

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров передав передав свої повноваження Мусліму Хучіеву в зв'язку зі своєю тимчасовою непрацездатністю. Відповідне розпорядження опублікували на сайті адміністрації глави і уряду Чечні. Хучіев займає пост лідера з 1...

Зеленський виступив на економічному форумі в Давосі (відео)

середа, 22 січень 2020, 17:56

Президент України Володимир Зеленський виступив на форумі в Давосі. У рамках візиту до Швейцарії президент бере участь у щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), який проходить у швейцарському Давосі.