Українські танкісти - це потужний вогневий кулак, спроможний зупинити наступальні дії агресора, - Порошенко

​Президент наголосив, що зазнавши бездумного скорочення та руйнації в попередні роки, танкові підрозділи ЗСУ відродилися в запеклих боях і є сьогодні головною ударною силою Сухопутних військ.

Президент прибув у танкову бригаду ЗСУ. Фото:Twitter

Танкові підрозділи Збройних сил України в разі загострення ситуації на фронті спроможні зупинити наступальні дії агресора і пробити його найскладнішу оборону. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи перед українськими військовими танкової бригади в Луганській області, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"Зазнавши бездумного скорочення та руйнації в попередні роки, танкові підрозділи ЗСУ відродилися в запеклих боях і є сьогодні головною ударною силою Сухопутних військ. Це наші танкові бригади і танкові підрозділи в моторизованих бригадах, нами вперше була розповсюджена практика танкових підрозділів в аеромобільних бригадах, яка повністю себе виправдала", - наголосив він.

"На сьогоднішній день кожен український військовий, який боронить Українську державу, чітко знає: якщо поруч з ним знаходяться танкісти – перемога забезпечена. Це є потужний вогневий кулак, який в разі загострення ситуації спроможний і зупинити наступальні дії агресора, і пробити його найскладнішу оборону", - додав президент.

На Банковій метушня: До України вперше їде високий емісар ЄС, Зе-команді буде важко

субота, 19 вересень 2020, 0:32

Візит планувався ще у березні, але був відкладений у зв'язку з пандемією коронавірусу. Високий представник Євросоюзу з закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель вперше прибуде в Україну з офіційним візитом 22 вересня. Про це йдеться у порядку...

Хіти тижня. На це можна дивитися безкінечно: Волонтери показали знищення будинку одного з "міністрів" "ДНР" (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:55

Такої нахабності окупанти не очікували, тому вирішили взагалі замовчати цей факт. На Донбасі в місті Ясинувата на окупованій території згорів будинок так званого «міністра внутрішніх справ» «ДНР» Олексія Дикого. Українські військові змогли зняти на від...