
Солдата, який дезертивував із військової частини в Чернівцях, засудили до 2 років позбавлення волі. Про це передає "Чернівецький промінь" з посиланням на рішення суду, передають Патріоти України.
Першотравневий районний суд міста Чернівці засудив до 2 років позбавлення волі учасника АТО, який у грудні 2016 року дезертирував із військової частини.
У рішенні повідомляється, що старший солдат, який служив у військовій частині, дислокованій у Чернівцях по вулиці Московської олімпіади, 27 грудня 2016 року без поважних причин самовільно залишив частину й поїхав до свого дому.
Оскільки суд не встановив обтяжуючих обставин, військового звільнили від відбування покарання з випробуванням на 1 рік. Протягом цього часу чоловікові заборонено покидати межі України та змінювати місце проживання без відома правоохоронців.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...