У Чернівцях засудили учасника АТО за дезертирство

Військового звільнили від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

Військовослужбовець самовільно залишив частину. Фото: РБК.

Солдата, який дезертивував із військової частини в Чернівцях, засудили до 2 років позбавлення волі. Про це передає "Чернівецький промінь" з посиланням на рішення суду, передають Патріоти України.

Першотравневий районний суд міста Чернівці засудив до 2 років позбавлення волі учасника АТО, який у грудні 2016 року дезертирував із військової частини.

У рішенні повідомляється, що старший солдат, який служив у військовій частині, дислокованій у Чернівцях по вулиці Московської олімпіади, 27 грудня 2016 року без поважних причин самовільно залишив частину й поїхав до свого дому.

Оскільки суд не встановив обтяжуючих обставин, військового звільнили від відбування покарання з випробуванням на 1 рік. Протягом цього часу чоловікові заборонено покидати межі України та змінювати місце проживання без відома правоохоронців.

Під гучні крики "Ганьба"! "Справжній президент": Шуфрич у Раді білоруською подякував диктатору Лукашенку (

вівторок, 25 січень 2022, 16:44

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Нестор Шуфрич білоруською мовою подякував самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку за аварійну допомогу українській енергосистемі. Відповідну заяву він зробив з трибуни Верховної...

Жахнулися навіть у Х**ла: Скандальний голова Чечні Кадиров заявив, що на місці Путіна "давно б забрав Україну"

вівторок, 25 січень 2022, 16:28

Скандальний голова російської Чечні Рамзан Кадиров заявив, що якби він був на місці Володимира Путіна, то "давно забрав би Україну, направив би війська туди і навів порядок". Окрім того, він вважає, що України як держави немає, нібито це "вигадана" кра...