В Москві стривожилися не на жарт: Причетні до катастрофи МН17 хочуть дати свідчення, - російський політолог

До слідчих звернулися 10 росіян, що готові надати інформацію про злочин в обмін на голландське громадянство.

Місце аварії МН17 на Донбасі. Фото: ЕРА.

У Москві стурбовані зверненням нових свідків до голландських слідчих, що розслідують атаку на малайзійський "Боїнг" МН17. Про це УНІАН повідомив російський політолог Валерій Соловей, передають Патріоти України.

"В міжнародну слідчу групу щодо катастрофи "Боїнга" MH17 звернулося десятеро людей, готових дати свідчення в обмін на голландське громадянство і гарантії безпеки", - сказав Соловей.

Він підкреслив, що з великою ймовірністю до голландських слідчих звернулися саме громадяни РФ, і вони зараз перевіряють цінність і достовірність наявної у нових свідків інформації.

"У Москві дуже стривожені цією інформацією і до перспектив Міжнародного трибуналу ставляться дуже серйозно", - сказав Соловей.

Якими марципанами Пекін спокушає "слуг", або хто підставив Олену Зеленську, а разом з нею - і всю Україну

понеділок, 27 вересень 2021, 22:59

"Яка мудра політика: коли країна, що допомагає Україні у війні з РФ, створює антикитайський блок, відправляти в Пекін першу леді на святкування комуністичного ювілею. Після сенсації про створення AUKUS (тристоронній оборонний пакт, утворений Великою Бр...

"Молчи, грусь, молчи!": До США не пускатимуть вакцинованих "не имеющим аналогов в мире" бадяжним “Спутником V” – ЗМІ

понеділок, 27 вересень 2021, 22:38

Сполучені Штати Америки можуть заборонити в’їзд, які вакциновані проти коронавірусу, препаратами, які не визнала Всесвітня організація охорони здоров’я. До цього переліку, зокрема потрапляє російський “Спутник V”, повідомляють Патріоти України з посила...