У Росії дали прогноз щодо Криму і Керченського мосту

Міжнародна ізоляція перетворить Крим на військову базу, яка абсолютно не придатна для туризму, сільського господарства, промислового виробництва.

Крим - військова база РФ. Фото: Преса України.

Міжнародна ізоляція Криму перетворює півострів у військову базу, яка абсолютно не придатна для мирного життя. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" сказав російський адвокат Марк Фейгін, передають Патріоти України.

"У мене таке відчуття що міжнародна ізоляція Криму перетворює цей півострів у військову базу, яка абсолютно не придатна для туризму, сільського господарства, промислового виробництва. Тобто Керченський міст насправді ніяких проблем півострова не вирішить. Тому що для нормального розвитку потрібні великі інвестиції , яких там не буде ", - заявив Фейгін.

Люди отримують фейкові листи від "консульства України": Німців кличуть воювати проти РФ

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:45

Громадянам Німеччини розсилають підроблені листи з пропозицією вступати в іноземний легіон України. Їх надсилають нібито від імені генерального консульства України в Дюссельдорфі. Про це речник МЗС України Олег Ніколенко повідомив у соціальній мережі ...

Культове американське політичне видання Politico визначило Путіна всесвітнім невдахою року

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:38

Американське видання Politico визнало російського диктатора Володимира Путіна «невдахою року» через його провальні плани захопити Україну. Президент Росії втратив репутацію не лише у світі, а й у самій РФ. «Мрія Володимира Путіна про велику Росію навря...