У Росії дали прогноз щодо Криму і Керченського мосту

Міжнародна ізоляція перетворить Крим на військову базу, яка абсолютно не придатна для туризму, сільського господарства, промислового виробництва.

Крим - військова база РФ. Фото: Преса України.

Міжнародна ізоляція Криму перетворює півострів у військову базу, яка абсолютно не придатна для мирного життя. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" сказав російський адвокат Марк Фейгін, передають Патріоти України.

"У мене таке відчуття що міжнародна ізоляція Криму перетворює цей півострів у військову базу, яка абсолютно не придатна для туризму, сільського господарства, промислового виробництва. Тобто Керченський міст насправді ніяких проблем півострова не вирішить. Тому що для нормального розвитку потрібні великі інвестиції , яких там не буде ", - заявив Фейгін.

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

У Байдена надумали, як урізати доходи Росії від нафти без ембарго ЄС, - NYT

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:10

Поки в ЄС не можуть домовитися про нафтове ембарго, влада США розробляє заходи, які допоможуть скоротити доходи Росії від експорту нафти. Зокрема, пропонуються санкції проти покупців нафти РФ. План опрацьовують в адміністрації президента США Джо Байден...