У СБУ готують новий механізм блокування російських ресурсів, - Грицак

Голова СБУ зазначив, що в першу чергу приділяється увага блокуванню російського контенту, що містить порнографію, а також таким групам, як "синій кит".

Василь Грицак. Фото: glavcom.ua.Служба безпеки України розробляє новий механізм блокування російських сайтів. Про це розповів глава відомства Василь Грицак під час брифінгу, передають Патріоти України з посиланням на Depo.ua.

"Механізм ще не розроблений, але буде введений. Механізм блокування контенту розробляється відповідно до необхідних доручень", - сказав Грицак.

Він зазначив, що в першу чергу приділяється увага блокуванню російського контенту, що містить порнографію, а також сайти так груп, як "синій кит".

"Це той механізм, який використовує російська машина для формування у свідомості громадян того, що їм потрібно, я мовчу про вміст порнографічного характеру та таких групах, як "синій кит", - сказав очільник СБУ.

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте, "Однокласники", ресурси Mail.ru, заборону використання бухгалтерської програми 1С та інших.

Загалом в оновленому списку санкцій України проти Росії значиться 1228 фізичних осіб та 468 компаній. До списку додалися 682 людини та 271 російська компанія.

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...

Кругленька цифра: У ОРДО назвали кількість загиблих та поранених "військовослужбовців"

неділя, 11 квітень 2021, 23:53

У ОРДО заявили про кількість загиблих з початку цього року в результаті бойових дій, інформують Патріоти України.