В "Укрзалізниці" планують обладнати поїзди туалетами за ціною квартири

Учасникам тендеру поставили обов'язкову умову: їхні туалети повинні мати "позитивний досвід експлуатації системи не менше 3 років на залізницях України".

"Укрзалізниця" планує оновити туалети в поїздах. Фото: Информ-UA.

Філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Українська залізниця" 30 березня оголосив тендер на закупівлю запасних частин пасажирських вагонів на очікувану суму 269,850 млн гривень. Про це повідомляється в системі "ProZorro", передають Патріоти України з посиланням на "Наші гроші".

Всього планується замовити 250 комплектів туалетів по 1,08 млн гривень.

У доларовому еквіваленті вартість одного туалету складає 40 тисяч доларів.

Як зазначає видання, за таку суму можна купити квартиру в новобудові в Києві, новий двоповерховий котедж у Київській області або автомобіль Toyota Camry Premium.

Учасники тендеру повинні запропонувати туалети, які мають "позитивний досвід експлуатації системи не менше 3 років на залізницях України".

"Путіна усунуть - живого чи мертвого": Аналітик розповів про можливу появу другого "Хрущова"

субота, 28 січень 2023, 11:50

У Росії з'явиться новий політик, який займе посаду Путіна і стане другим "Хрущовим". Однак до нього відбудеться переворот і повалення диктатора. Про це в чаті на "Главреде" розповів політичний аналітик Олександр Кочетков, передають Патріоти України. Ві...

Зазнали великих втрат: Росія вчетверо зменшила чисельність своїх військ біля кордонів з Фінляндією

субота, 28 січень 2023, 11:37

Російські війська зазнали величезних втрат в Україні. Тепер їхня кількість біля кордонів з Фінляндією скоротилася до менш ніж 25% тої чисельності, яка була до війни. Про це розповів начальник розвідки Генштабу Сил самооборони Фінляндії контрадмірал Юха...