Співвласник і гендиректор американської компанії SpaceX Ілон Маск демпінгує на ринку пускових послуг, з метою витіснити звідти Росію. Таку заяву зробив глава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін, передають Патріоти України.
Так, російський чиновник зазначив: «Если вы посмотрите, по какой цене он продает „Фальконы“ Пентагону и за сколько он выходит на рынок, то вы увидите чистый демпинг. Для того, чтобы выдавать Россию с этого рынка, он продает пуски от 40 до 50, иногда от 50 до 60 миллионов долларов».
Рогозін уточнив, що Маск нібито отримує від Пентагону близько 150 мільйонів доларів за кожен пуск і підкреслив: «То есть, понимаете, ему доплачивают для того, чтобы он выходил на рынок с дешевым продуктом. И конечно, Россия не может конкурировать. Мы же не можем от нашего министерства обороны требовать в три, в четыре, в пять раз дороже цену за пуск в интересах нашей национальной безопасности. Мы понимаем, что эта игра несправедлива».
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...