
Міністр агропромислового комплексу Олексій Павленко написав заяву про відставку через рішення фракції "Самопоміч", висуванцем якої він і є. Про це він написав у своєму Facebook, інформують Патріоти України.
"Мною написано заяву про відставку, яку я подав до Верховної Ради України. Фракція "Самопоміч" прийняла рішення про відкликання мене з посади міністра аграрної політики і продовольства України. Я повинен виконати рішення фракції, яка 14 місяців тому висунула мене на посаду міністра", - повідомив Павленко.
За його словами, такий крок є виключно політичним. "Рішення жодним чином не пов'язано з моєю роботою на посту міністра. Фракція зробила свій вибір, обумовлений виключно політичною доцільністю.
До прийняття рішення парламентом я і команда Мінагрополітики продовжуємо працювати, не зменшуючи темпів роботи", - написав міністр.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....