"Він дуже любить жити": Названо головні страхи Путіна у випадку масштабного наступу в Україні

Додатковий аргумент проти російського наступу в Україні - ймовірні перебої з поставками газу в Європу.

Володимир Горбулін. Фото: UKURIER.GOV.UA.

Президент Росії Володимир Путін навряд чи зважиться на повномасштабну війну, тому що розуміє пов'язані з цим ризики. Про це в інтерв'ю розповів радник президента України Володимир Горбулін, передають Патріоти України.

За його словами, Путін розуміє, що повномасштабна війна може означати кінець не тільки для України і Росії, але і для всього світу. "Путін любить життя. Він їздить в автомобілі по БАМу, літає в винищувачі, ловить рибу на Байкалі, до сих пір займається дзюдо. Він любить життя і любить себе. Він розуміє, що повномасштабна війна - це, може бути, кінець не тільки Україні і Росії, але і всій земній кулі, яка, до слова, і сама за рахунок цивілізації наближається до якогось закінчення... Ще один аргумент - наявність у України атомних електростанцій. Та й Курська, і Ростовська АЕС зовсім недалеко. Не думаю, що Путін незнайомий з Чорнобильською трагедією", - говорить Горбулін.

Додатковий аргумент проти російського наступу в Україні - ймовірні перебої з поставками газу в Європу. "Наступний аргумент - наша транспортна газова система. Для чого всі ці "Північні потоки"? Якщо Путін почне з нами війну, цій енергосистемі кінець, і вся Західна Європа залишиться без газу. У січні 2006 року лише на одну добу припинили подачу газу, і то який галас піднявся", - зазначає аналітик.

Білоруським прикордонникам дозволили стріляти без попередження по ворожим військовим... поки лише польським

понеділок, 24 січень 2022, 22:21

Білоруським прикордонникам дозволили застосовувати зброю у разі загрози життю після нібито спроби захоплення військового польськими силовиками. Робитимуть це без попередження. Таку заяву зробив голова Державного прикордонного комітету Анатолій Лаппо, з...

Зеленський після 2-годинного засідання РНБО, заявив про готовність до будь-яких викликів (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 22:14

"Провели чергове засідання РНБО. Якщо коротко:. 1. Ситуація на сході – усе під контролем, підстав для паніки немає. 2. Енергетика – весь опалювальний сезон пройдемо спокійно, запасів газу та вугілля достатньо, і ми продовжуємо їх нарощувати. 3. COVID-1...