Воно внеслося якось само: Міністр юстиції запевняє, що скандальний пункт держбюджету уряд не вносив, і вимагає "крові" винуватців

Павло Петренко наголосив, що уряд найближчим часом має намір розпочати виправлення виявленої проблеми.

Павло Петренко. Фото:old.minjust.gov.ua

Міністр юстиції Павло Петренко наполягає, що уряд не причетний до скандальних змін до державного бюджету, які зривають виконання Україною своїх зобов’язань в рамках безвізового діалогу. Про це Петренко повідомив у дописі на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Із впевненістю заявляю - в проекті бюджету, який уряд подавав на розгляд Верховної ради, такого пункту не було і не могло бути", - заявив міністр. Петренко наголосив, що уряд ближчим часом має намір розпочати виправлення проблеми.

"Кабінет міністрів уже розробив і найближчим часом внесе до парламенту правки до закону про бюджет, які відмінять даний пункт. Окрім того, Уряд вимагатиме провести розслідування, аби виявити, яким чином ця правка з'явилася у документі." - написав міністр.

Як відомо, наприкінці грудня Київ взяв на себе зобов’язання запустити роботу Національної агенції із запобігання корупції (НАЗК) та впровадити електронні декларації держслужбовців в I кварталі 2016 року. Ґрунтуючись на цьому зобов’язанні, ЄК 18 грудня схвалила позитивний звіт для України.

Але вже за тиждень Верховна рада ухвалила бюджет, в якому відклала декларації щонайменше на 2017 рік. Про цю норму стало відомо лише в січні – в урядовому проекті бюджету її не було.

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...

Скандальний глава ВМС Німеччини заявив, що його висловлювання про Крим є особистою думкою

субота, 22 січень 2022, 21:22

Глава МВС Німеччини Кай-Ахім Шенбах заявив у Twitter, що висловлювання про український Крим є суто його особистою думкою, повідомляють Патріоти України. "Мої заяви про політику безпеки в аналітичному центрі в Індії виражали мою особисту думку на той мо...