"Вони кидають бомбу, чекають гуманітарних працівників і кидають ще одну", - У Британії пояснили, чому Росію спіткає доля країни-ізгоя

Дії РФ у Сирії є військовим злочином, хоча Кремль весь час заперечує напади на цивільних, постійно повторюючи, що її ціллю є лише "терористи".

Ілюстрація:ru.espreso.tv

Росія через свої дії в Сирії ризикує стати країною-парією (ізгоєм-ред). Про це заявив глава МЗС Британії Борис Джонсон, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.

За словами Джонсона, у його відомства є докази того, що атаки, здійснені російськими літаками у Сирії, безсумнівно, є військовим злочином. "Вони кидають одну бомбу, а потім чекають гуманітарних працівників, які прибувають, щоб витягнути мирних жителів з-під уламків, а потім через п'ять хвилин вони кидають ще одну бомбу" - сказав міністр.

"У нас є докази. У нас є всі підстави вважати, що саме росіяни робили це. Ми намагаємося повною мірою це документувати, тому що на мій погляд, такі дії є, безсумнівно, військовим злочином" - додав він. Росія весь час заперечує напади на цивільних у Сирії, постійно повторюючи, що її ціллю є лише "терористи".

За його словами, Британія і США шукають різні методи для посилення тиску на Москву. "Ставлення світу до Росії погіршується і я думаю, багато хто вважає, що РФ ризикує стати країною-парією" - сказав Джонсон.

"Врешті-решт, якщо стратегією Володимира Путіна є велич і слава Росії, то він ризикує перетворити все на попіл" - додав він.

Дуже бояться: Британська розвідка пояснила, як зміна командування вплинула на діяльність флоту РФ

четвер, 18 квітень 2024, 17:50

Після заміни командувача у березні 2024 року Чорноморський флот РФ проявляє найменшу активність від початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє міністерство оборони великої Британії із посиланням на дані розвідки, передають Патріоти України....

"У Росії немає ресурсу захопити Часів Яр у квітні": Військовий експерт оцінив плани і можливості ворога

четвер, 18 квітень 2024, 17:30

Після окупації Авдіївки російські окупанти націлились на ще одне місто в Донецькій області. Йдеться про Часів Яр. Але військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко заявив, що РФ ризиковано проводити наступальні дії на Ч...