Вони люблять Путіна: Експерти у ЄС склали рейтинг прокремлівських партій Європи

Партії поділили на дві категорії - від "прозахідних", "помірковано прозахідних" до "антизахідних" і "жорстко антизахідних".

Ілюстрація:http://goldnike-777.blogspot.com

У Європі вперше склали список політичних партій, найбільш наближених до Кремля. Рейтинг наведений у новому дослідженні Європейської ради з міжнародних відносин (ECFR), передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

У дослідженні проаналізовані всі 252 партії, представлені в 28 національних парламентах ЄС та Європейському парламенті. Достатньо даних для оцінки було зібрано по 181 партії у 22 країнах. Критеріями оцінки стали їхня підтримка або протидія західній ліберальній моделі, ідеям лібералізму, секуляризму, ЄС, західної архітектури безпеки, вільній торгівлі, глобалізації і трансатлантичним відносинам. Партії поділили на дві категорії - від "прозахідних", "помірковано прозахідних" до "антизахідних" і "жорстко антизахідних".

Останніх в списку ECFR 30 з 13 країн. Перше місце віддали болгарській партії "Атака", друге - "Котлеба - Народна партія Наша Словаччина", третє - угорській Jobbik. "Національний фронт" Франції на четвертому місці, Fratelli d'Italia - Centrodestra Nazionale - на п'ятому.

"За винятком шведських демократів, всі партії в цій групі підтримують більш тісні зв'язки між своєю країною і Росією, виступають за зняття санкцій проти Росії або мають партійні контакти з російським режимом. Вони хочуть покласти край європейському порядку безпеки, в основі якого лежать НАТО/ЄС, що відповідало б інтересам Росії", - йдеться у дослідженні.

Австрійські Lega Nord і "Австрійська партія свободи" пішли далі і домовилися про співробітництво з "Единой Россией".

"Проте, за деякими винятками, малоймовірно, що якась із цих сторін прийде до влади найближчим часом", - вважають автори дослідження.

В ОРДО заявили про скидання "боєприпасу ЗСУ" на нафтобазу в окупованому Донецьку (фото)

середа, 27 жовтень 2021, 12:30

Так званий представник "ДНР" у підгрупі з безпеки в ТКГ на мирних переговорах Олексій Ніканоров заявив про те, що вранці 27 жовтня БПЛА ЗСУ нібито скинув боєприпас на нафтобазу в непідконтрольному Україні Донецьку. Про це повідомляють підконтрольні ОРД...

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...