"Впораємося і без вас": Із засідання парламенту Молдови вигнали радника Додона

За словами спікера парламенту, радник президента порушив регламент.

Парламент Молдови. Ілюстрація:УНН

Спікер парламенту Молдови Андріан Канду вигнав із засідання парламенту президентського радника Максима Лебединського. Про це повідомляють Патріоти України.

"Ми впораємося і без вас", - сказав Канду Лебединському, додавши, що він в парламенті, щоб представляти інтереси президента, а не "нападати на когось". За словами Канду, Лебединський своєю поведінкою порушив регламент парламенту.

Лебединський взяв слово під час обговорення ініціативи Ліберальної партії зі створення слідчої комісії для розслідування висилки з країни співробітників турецьких ліцеїв Orizont.

У ході виступу Лебединський звинуватив лідера комуністів Владіміра Вороніна і лібералів, які "делегували віце-директора Служби інформації і безпеки", і він нібито несе відповідальність за операцію з визнання турецьких громадян небажаними особами в Молдові.

Президент Ігор Додон раніше спростував повідомлення молдовських ЗМІ про те, що висилка громадян за розпорядженням турецької влади є однією з умов, пов'язаних з пожертвуванням Анкарою $10 млн на реконструкцію президентської резиденції у Молдові.

Затримані були вчителями та офіційними особами в мережі ліцеїв, спочатку створеної рухом американського мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого турецька влада вважає відповідальним за невдалий переворот у Туреччині у 2016 році.

Туреччина чинить тиск на країни з метою депортації людей, які, як вважають, пов'язані із навчальними закладами, які фінансуються Гюленом, рух якого Анкара оголосила терористичною організацією.

Таким чином, рішення вислати небажаних Ердогану громадян Туреччини з Молдови ЗМІ пояснюють саме "проханням" Анкари.

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...