"Врятуйте це унікальне диво природи!": На Закарпатті влада знищує фантастично красиве поле маків (фото)

Місцева влада дала розпорядження скосити поле маків, через те, що, на їх думку, мак володіє наркотичними властивостями.

Дикий мак  не володіє наркотичними властивостями. Фото: ЖЖ.В Закарпатті місцева влада взялася за знищення поля маків, яке вже стало новим туристичним об'єктом. Про це повідомляє видання karpatnews.in.ua, передають Патріоти України.

Місцева влада дала розпорядження скосити поле маків, через те, що, на їх думку, мак володіє наркотичними властивостями. На території поля уже почали працювати трактори.Багато місцеві жителі обурені таким безглуздим рішенням влади, адже поле стало визначною пам'яткою Закарпаття.

Про те, що мак не наркотичний, пише і Федір Шандор, проректор Ужгородського університету.

"Поля поблизу села Ориховци Ужгородського району вкрилися цвітом дикого маку (мак сумнівний). Милуватися незвичайним цвітінням приїжджають туристи і гості з різних куточків регіону. Поспішайте і отримуйте задоволення! В християнстві існує легенда, що в тому місці, куди капала кров розіп'ятого на хресті Ісуса Христа, виростали квіти червоного маку", - розповідає він.


У деокупованому Лимані виявили масове поховання цивільних (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:54

У звільненому від російських окупантів Лимані Донецької області знайшли понад 50 поховань із цивільними. Про це повідомляє hromadське, передають Патріоти України. За даними видання, окупанти рили траншеї та змушували мирних жителів, яких підозрювали у ...

"Калінінград наш": Чехи яскраво затролили путінські "референдуми", повернувши колишній Краловец у "родную гавань" (фотофакти)

середа, 5 жовтень 2022, 23:34

Чехи влаштували флешмоб навколо придуманого Володимиром Путіним «референдуму», за підсумками якого російський Калінінград став чеським містом Краловець (оскільки він був заснований 1255 р. королем Чехії). Про це написав російський блогер Рустем Адагамо...