"Всем-всем-всем!": В "ЛНР" оголосили загальну мобілізацію на війну з Плотницьким, - соцмережі

Недобиткам бригади "Призрак" щось не сподобалось рішення ватажка "молодої республіки" провести зачистки неугодних з методами його правління.

 Плотницькому оголосили джихад. Фото: РБК.

Бойовики бригади "Призрак" оголосили збір в соцмережах з попередженням про готовність до бою. Дана інформація розміщена учасниками банди в соціальних мережах Twitter і "Однокласники", повідомляють Патріоти України з посиланням на Donbass.UA.

"Срочно! Плот готовит зачистку несогласных с его предательской политикой! Объявлен сбор на базе Скорого! Быть готовым к бою!", - сказано в повідомленні "Призрака" в Twitter сьогодні, 23 вересня.

"Возомнивший себя царьком Игорь Венедиктович под предлогом борьбы с мнимыми виновниками государственного переворота в Республике, собирается перемолоть всех неугодных! А неугодными он считает тех, кто во время войны с украинскими карателями не отсиживался в кабинетах, а выполнял свой долг в окопах защищая Родину!

В связи с этим, всем-всем-всем! Объявляем всеобщий сбор на базе Скорого! Все неравнодушные к будущему нашей Республики, и просто те, кто хочет что то изменить, срочно приезжайте на указанное место сбора!", - написали бойовики в соціальній мережі "Одноклассники".

Загрожує до 20 років в'язниці, справа засекречена: У РФ українського футболіста звинувачують у шпигунстві

понеділок, 6 липень 2020, 20:14

На поточний момент Василь Василенко перебуває у СІЗО. Федеральна служба безпеки РФ затримала в Москві колишнього українського футболіста Василя Василенка за підозрою в шпигунстві на користь правоохоронних органів України. Про це повідомляє ТАСС, переда...

Урок історії для зарозумілого Х*йла: "Ісконно російські землі – це болота навколо Садового кільця", - Турчинов

понеділок, 6 липень 2020, 20:05

Потуги недоімперії Путіна ствердитись шляхом поглинання України скінчиться врешті-решт смертю диктатора, вірогідно і Росія розплатиться за свої злочини черговим занепадом і черговим відділенням народів від московської тюрми народів. Як свідчать історич...