"Всем-всем-всем!": В "ЛНР" оголосили загальну мобілізацію на війну з Плотницьким, - соцмережі

Недобиткам бригади "Призрак" щось не сподобалось рішення ватажка "молодої республіки" провести зачистки неугодних з методами його правління.

 Плотницькому оголосили джихад. Фото: РБК.

Бойовики бригади "Призрак" оголосили збір в соцмережах з попередженням про готовність до бою. Дана інформація розміщена учасниками банди в соціальних мережах Twitter і "Однокласники", повідомляють Патріоти України з посиланням на Donbass.UA.

"Срочно! Плот готовит зачистку несогласных с его предательской политикой! Объявлен сбор на базе Скорого! Быть готовым к бою!", - сказано в повідомленні "Призрака" в Twitter сьогодні, 23 вересня.

"Возомнивший себя царьком Игорь Венедиктович под предлогом борьбы с мнимыми виновниками государственного переворота в Республике, собирается перемолоть всех неугодных! А неугодными он считает тех, кто во время войны с украинскими карателями не отсиживался в кабинетах, а выполнял свой долг в окопах защищая Родину!

В связи с этим, всем-всем-всем! Объявляем всеобщий сбор на базе Скорого! Все неравнодушные к будущему нашей Республики, и просто те, кто хочет что то изменить, срочно приезжайте на указанное место сбора!", - написали бойовики в соціальній мережі "Одноклассники".

Хіти тижня. Путін готовий віддати на заклання своїх старих та вірних соратників: Московський політолог поділився новими таємницями Кремля

середа, 24 липень 2019, 0:35

Російський президент, здається, знайшов заміну для Сергія Шойгу та Сергія Лаврова. Президент Росії Володимир Путін незабаром може змінити главу міністерства закордонних справ Сергія Лаврова і міністра оборони – Сергія Шойгу. Місце Лаврова може зайняти ...

Московська церква тріумфує: Стало відомо рішення апеляційного суду

середа, 24 липень 2019, 0:30

РПЦ в Україні продовжує методично боротися з українським законодавством. Як повідомляє Центр інформації УПЦ МП з посиланням на сайт свого юридичного відділу, 22 липня в Шостому апеляційному адміністративному суді відбулося судове засідання за апеляційн...