Введення миротворців на Донбас: У Кремлі уточнили свої умови

Росія пропонує створити озброєну місію ООН для захисту спостерігачів ОБСЄ на Донбасі, що діятиме 6 місяців. Про це пише видання ТАСС, посилаючись на інформацію з копії російського проекта резолюції Ради Безпеки ООН, повідомляють Патріоти України.

Відтак, у ній Кремль пропонує ввести місію ООН для захисту Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ лише “після повного розведення сил і засобів сторін від фактично існуючої лінії зіткнення на період 6 місяців”.

При цьому очільник групи миротворців має доповідати про ситуацію безпосередньо генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррішу.

Відповідно до проекту, миротворці представлятимуть собою “озброєну стрілецькою зброєю місію, уповноважену виключно забезпечувати безпеку груп спостерігачів СММ ОБСЄ”, які здійснюють “цілодобовий моніторинг в зонах розведення сил і засобів сторін”.

Як повідомлялося, раніше Росія направила в ООН проект резолюції про розміщення спецмісії тільки на лінії зіткнення на Донбасі.

Пізніше після розмови з німецьким канцлером Ангелою Меркель президент Росії Володимир Путін погодився на розміщення миротворців на всій території Донбасу.

Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

середа, 21 серпень 2019, 23:15

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці ...

Хіти тижня. Ізраїльський прем'єр прокоментував витівку своєї дружини (відео)

середа, 21 серпень 2019, 23:05

Біньямін Нетаньягу наголосив, що його дружина поважає Україну. "Я перебуваю в Україні з історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала би настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом-сіллю. Сара прибула у Київ, одягнена в жов...