
Очевидець, який їхав у потязі метро Санкт-Петербурга, де стався вибух, розповів, що відчував у момент вибуху, пишуть Патріоти України з посиланням на видання «Бумага».
«Був вибух, іскри і пил, дим з запахом пороху. Коли поїзд приїхав на Техноложку, люди виходили через вікна, двері не працювали. Точно є поранені», - розповів очевидець.

При цьому російські ЗМІ повідомляють, що наразі у підземці не працюють станції «Парк Перемоги», «Електросила», «Московські ворота», «Фрунзенська», «Технологічний інститут», «Сінна площа», «Гостинний двір».
Як повідомляли Патріоти України, 3 квітня у метро Санкт-Петербурга пролунав вибух. У вагоні петербурзького метрополітену на станції "Сінна" вибухнув невстановлений предмет.
Пізніше повідомили про вибух на станції "Технологічний інститут".
"Станції "Технологічний інститут" та "Сінна площа" закриті на вхід і вихід. Потяги слідують без зупинки. Відбувається евакуація пасажирів зі станцій, є постраждалі. Імовірно, у вагоні стався вибух невстановленого предмета", - йдеться в повідомленні метрополітену.
ЗМІ повідомляють про 10 загиблих та 50 постраждалих.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....