"Вимоги нації - ні капітуляції!": Активісти "Азову" рушили під стіни Ради із багатотисячною акцію протесту

Учасники маршу вимагають не проводити вибори на окупованому Донбасі.

До мітингу долучаються небайдужі українці. Фото: Патріоти України

У п’ятницю, 20 травня, від монумента Матері-Батьківщині у Києві стартував багатотисячний марш "Азову" проти виборів на окупованому Донбасі, повідомляє кореспондент Патріотів України.

Акція стартувала о 10:00, кількість учасників маршу постійно зростає. За словами організаторів мітингу, кінцевим пунктом ходи стане будівля українського парламенту. Активісти вимагають не допустити проведення виборів на окупованому Донбасі, які можливі, на їх думку, тільки у разі повернення регіону під контроль України.

Учасники ходи скандують гасла "Одна, єдина, Соборна Україна!", "Слава Україні!", "Путін - х*йло!" і "Вимоги нації - ні капітуляції!". До акції долучилися активісти обласних осередків "Азову", ветерани АТО, відомі волонтери, спортсмени і просто небайдужі українці.

Під стінами Верховної Ради України представники "Азову" планують виступити із закликом до народних обранців про недопущення виборів на окупованих територіях сходу України до того моменту, поки не буде знищено окупаційну владу в регіоні.

Нагадаємо, раніше помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд заявила, що якщо місцеві вибори на Донбасі будуть проведені поза Мінськими угодами, вони не будуть визнані.

"Давайте спочатку побачимо...": У Байдена різко змінили позицію щодо ідеї спікера Джонсона про допомогу Україні та Ізраїлю

вівторок, 16 квітень 2024, 22:27

Адміністрація президента США хоче спершу побачити законопроєкти Джонсона, перш ніж робити остаточні висновки. Білий дім різко змінив позицію стосовно ідеї спікера Палати представників США Майка Джонсон щодо пакета з чотирьох окремих законопроєктів про ...

"Повільно варити Україну до смерті": Представник американських демократів розніс альтернативний закон Джонсона

вівторок, 16 квітень 2024, 22:02

Конгресу США знадобиться щонайменше два місяці, щоб провести через усі формальні процедури альтернативний законопроект про військову допомогу Україні, який пропонує спікер Палати представників Майк Джонсон. Про це заявив високопоставлений представник Д...