Високопосадовцям НБУ варто хвилюватись: Керівництво НАБУ відчуло "смак до гучних справ": у "зоні ризику" раніше недоторкані - Фесенко

Новітнім антикорупційним органам потрібно демонструвати результати, щоб виправдати своє існування. І Це добре усвідомлюють і в НАБУ і в САП

На думку політолога, після початку справи відстороненого голови ДФС Романа Насірова у керівників НАБУ з’явився «смак до гучних справ», зазначають Патріоти України. Про це Володимир Фесенко заявив в ефірі телеканалу ZIK.

«Тому потрібні гучні результати», – зазначив Володимир Фесенко і додав, що очільники НАБУ та САП зрозуміли важливість комунікації та інформаційної присутності не лише безпосередньо їх, а й відомств в інформаційному середовищі.

«Гучні справи – це не лише правовий бік, а й інформаційний та політичний. Тому я думаю, що ми побачимо розвиток справ. Так, коли з’явилася справа Насірова, почали ставити запитання, хто ж буде наступним? Моя версія така: наступними будуть ті, щодо кого уже тривають розслідування», – запевнив політолог.

Володимир Фесенко припустив, хто саме може опинитися у «зоні ризику» і назвав прізвище «правої руки» очільниці НБУ Валерії Гонтаревої пані Рожкової.

«Вона вже фігурувала у різних скандальних ситуаціях. Чи зачепить це саму Гонтареву – питання відкрите. Я думаю, для керівництва країни це було б небажаним розвитком подій, але після справи Насірова я вже нічому не здивуюся. Проте це буде не відразу», – наголосив політолог.

«Перший сезон завершився, буде другий, а, можливо, і третій. Це не кінець. У нас політика розвивається серіально», – резюмував Володимир Фесенко.

ЗСУ продовжують штурми південніше Бахмуту та поблизу Вербового, - Генштаб

неділя, 24 вересень 2023, 7:35

Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закр...

Дорогою в Україну: Володимир Зеленський нагородив польських волонтерів

неділя, 24 вересень 2023, 7:30

Президент України Володимир Зеленський, повертаючись в Україну після візиту в США та Канаду, зупинився в Любліні, що в Польщі. Там він нагородив польських волонтерів, які допомагають Україні. Про це йдеться на сайті Офісу президента України. Серед тих,...