
Росія та Китай розробляють нову зброю, що будуть готові задіяти в космосі в найближчому майбутньому. Про це заявив голова Розвідувального управління Міністерства оборони США, генерал-лейтенант Роберт Ешлі під час конференції Defense One Technology Summit, передають Патріоти України.
Він зазначив ймовірність заповнення неба супутниками-роботами супротивників. За його словами, країни-"конкуренти" розробляють "здатності по перехопленню супутників із землі та з космосу". Ешлі вважає, що ця технологія з'явиться в найближчому майбутньому.
"Змагання в космосі тількі зростатиме. Подивіться на стратегію з національної оборони. Там визнається, що наша провідна роль в технологіях спадає", - підкреслив Ешлі. Зазначається, що Служба управління з розвідки вже приводила такі дані в лютневому звіті.
"Росія та Китай продовжують запускати "експериментальні" супутники, які проводять складні операції на орбіті. Деякі технології мирного призначення, такі як інспекція супутників, дозаправка і ремонт - можуть бути використані проти космічних об'єктів супротивника", - йдеться в повідомленні.
Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...