З полону в "ЛНР" звільнено суддю Руденка, - СБУ (відео)

Віталій Руденко пережив дев’ять місяців катувань і був звільнений 29 липня 2017 року.

Віталій Руденко. Скріншот.З полону у так званій «ЛНР» звільнено суддю Апеляційного суду Луганської області Віталій Руденко, він повернутий на контрольовану українською владою територію. Про це сповістила Служба безпеки України, передають Патріоти України.

За її даними, суддя був звільнений 29 липня 2017 року за сприяння волонтерської групи «Патріот» та власне СБУ.

Спецслужба заявила, що Руденко дев’ять місяців незаконно утримувався та піддавався тортурам у МДБ «ЛНР», але все ж плекав надію повернутися на контрольовану владою територію.

Керівництво СБУ поінформувало президента України Петра Порошенка про звільнення судді.

СБУ також нагадала про звільнення з полону Людмили Сурженко, яка була звинувачена МДБ «ЛНР» у шпигунстві на користь українських військових і також піддавалась катуванням.

«Підкреслимо, що суддя Руденко, і заручниця Сурженко були внесені до Мінських списків. За їх звільнення українська влада боролася з моменту незаконного ув’язнення. Активна робота із визволення українських бранців продовжується», - йдеться у повідомленні СБУ.

"Ти жирна - а ти х*р з рояля прибери": Мережа підняла на сміх Facebook-батл Зеленського і Тимошенко

вівторок, 19 листопад 2019, 17:42

Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко обмінялися постами з критикою один одного в Facebook. Можливо, незабаром нас чекає продовження баттлу, а поки користувачі жартують над "першою серією", передають Патріоти України. Зеленський написав, що Юлія Тимош...

Хіти тижня. Закидали камінням: Російським військовим влаштували "теплий" прийом у Сирії (фото, відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 17:30

Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. За деякими джерелами, турецька частина патруля застосувала сль...