Віце-прем’єр з соціальних питань Павло Розенко відмовився від ідеї двох підлеглих міністрів, які пропонували відновити соцвиплати жителям непідконтрольних територій Донбасу, повідомляютьПатріоти України.
«Відновлення соціальних виплат, в тому числі і пенсій, на окупованих територіях можливе тільки після повного виконання мінських домовленостей і відновлення територіальної цілісності України», — передає слова Розенка прес-служба уряду.
Зазначається, що зараз соцвиплати проводяться тільки вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих територій, які на постійній основі проживають на підконтрольній Україні території.
Віце-прем’єр зазначив, що Україна не може здійснювати соцвиплати на окупованих територіях, оскільки там не працюють державні структури і немає відділень українських банків.
«Як віце-прем’єр-міністр я заявляю, що наведення порядку в соціальних виплатах і боротьба з витоком бюджетних і пенсійних коштів на окуповані території, яку ми почали спільно з СБУ, продовжиться», — підкреслив Розенко.
Нагадаємо, напередодні міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявив, що жителям непідконтрольних територій потрібно платити пенсії і соцвиплати.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...