Задовго до окупації: Єльцин попередив Клінтона про анексію Криму ще у 1996 році (документ)

Це сталося під час Кремлівського обіду 21 квітня 1996 року, коли Клінтон відвідав Москву, і сторони говорили про майбутні президентські вибори в Росії.

Борис Єльцин і Білл Клінтон. Фото:censor.net.ua

Перший президент Росії Борис Єльцин попереджав свого американського колегу Білла Клінтона, що в разі повернення до влади комуністичної партії існує небезпека розв'язання громадянської війни, скасування кордонів між республіками РФ та анексії Криму. Про це йдеться у стенограмах розмов Бориса Єльцина і Білла Клінтона, опублікованих на сайті Бібліотеки колишнього президента США, повідомляють Патріоти України.

Зокрема під час Кремлівського обіду 21 квітня 1996 року, коли Клінтон відвідав Москву, сторони говорили про майбутні президентські вибори в Росії.

Єльцин як послідовний антикомуніст чітко попереджав про загрозу у випадку повернення до влади компартії.

"Існує кампанія у пресі США, в якій стверджується, що люди не повинні боятися комуністів, що вони хороші, чесні і добрі люди. Я попереджаю не вірити цьому. Більше половини з них фанатики, вони знищують все. Це означатиме громадянську війну", - додав він.

У відповідь Клінтон сказав, що розуміє, що є люди, які прагнуть викликати обурення Заходу, зокрема проти США.

Доки поляки не визнають своїх історичних злочинів, ситуація виглядає як свинство, - директор Інституту нацпам'яті (відео)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:42

Треба визнати, що українці вдавалися до жорстоких дій проти поляків, але це була реакція на політику польської влади. Маємо історичний конфлікт із Польщею навколо Волинської трагедії. Але можемо знайти консенсус. Про це в інтерв'ю говорить директор Інс...

Хіти тижня. Україна летить у прірву? "Мюнхенские отговорки, или Как Зеленский озвучил новые шаги "ползучей капитуляции", - блогер

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:05

"Итог мюнхенского выступления Зеленского выглядит не слишком оптимистичным. Украина продолжает ползти в направлении капитуляции", - пише у своєму блозі Віталій Дяченко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Выступление президента Украины Владимира...