
З 6.00 понеділка до 6.00 вівторка члени незаконних збройних формувань 20 раз відкривали вогонь у бік позицій сил АТО. - За минулу добу проросійські НЗФ 20 раз відкривали вогонь у бік наших позицій, що майже вдвічі більше, ніж у попередній день, - повідомляє прес-центр штабу АТО, передають Патріоти України.
Так, за інформацією штабу, після 18.00 понеділка до півночі найбільш активними бойовики були в районі Донецького аеропорту. Члени НВФ 7 раз відкривали хаотичний вогонь з великокаліберних кулеметів по Пісках, один раз із стрілецької зброї – по Опитному. На Горлівсько-Світлодарській дузі з великокаліберних кулеметів бойовики вели неприцільний вогонь у бік Луганського, двічі зі стрілецької зброї і гранатометів - по Зайцевому.
На тій же ділянці фронту після півночі члени НВФ, як йдеться у повідомленні прес-центру, невдало намагалися спровокувати сили АТО на порушення режиму "повної тиші". Для цього використовувалися станковий протитанковий гранатомет біля Зайцевого, стрілецька зброя - біля Новгородського, а в напрямку опорного пункту сил АТО в декількох кілометрах південніше Троїцького бойовики вели хаотичних вогонь з великокаліберного кулемета.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...