За минулу добу проросійські бойовики 71 раз відкривали вогонь по опорних пунктах українських Збройних Сил. Про це йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО, повідомляють Патріоти України.
"Дедалі частіше при обстрілі позицій українських військових проросійські бойовики використовують міномети. Лише протягом минулої доби противник 20 разів застосовував саме цей вид озброєння", - йдеться у повідомленні.
Так під мінометний вогонь ворога потрапили наші опорні пункти в Красногорівці, Пісках, Талаківці, Майорську та Зайцевому. В Зайцевому та Красногорівці бойовики застосували міномети калібру 120 мм.
З гранатометів та стрілецької зброї окупанти відкривали вогонь по наших укріпленнях в Новотроїцькому, Мар’їнці, Авдіївці, Новгородському, Опитному, Пісках та на шахті Бутівка. Опорні пункти сил АТО в Луганському противник обстріляв з великокаліберних кулеметів та протитанкового ракетного комплексу.
Бойове зіткнення відбулося на Маріупольському напрямку неподалік Гнутового. Тут бойовики застосовували міномети та стрілецьку зброю. Неспокійно було і в Широкіному, де противник обстріляв наші позиції зі стрілецької зброї. Тут, та на деяких інших ділянках, наші воїни відкривали вогонь у відповідь.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...