Загроза зі Сходу: Польща різко збільшує чисельність армії

Польські політики, на відміну від українських, можуть пишатися, що не повелися у 1990-ті на «вітер змін» з Кремля. Хижак, хоч і став слабше, однак зализавши трохи рани, знов кидається на сусідів.
Антоній Мацеревич

Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич заявив про намір збільшити польську армію мінімум на 50% уже в найближчі роки, зазначають Патріоти України.

«Польська армія буде більше. Вже у найближчі роки ми плануємо суттєве збільшення армії, принаймні, на 50%. В кінці цього, початку наступного року будуть створені три бригади територіальної оборони на східному фланзі країни», - заявив 20 квітня голова оборонного відомства.

Пан Мацеревич уточнив, що розвиток армії не буде обмежуватися лише територіальною обороною, але торкнеться також оперативних підрозділів.

20 квітня міністр оборони Польщі взяв участь у відкритті Об'єднаного силового тренувального центру НАТО в Бидгощі. Це один з шести подібних центрів, які почали діяти на початку вересня 2015 року в шести країнах Альянсу. Їх мета полягає в координації планування та організації навчань між збройними силами Польщі та підрозділами НАТО, які будуть перебувати на території країни. Також, у разі необхідності, об'єднаний тренувальний центр організовуватиме перекидання і розподіл по території держави військ швидкого реагування НАТО.

Ахметов і Юзік: Чому Зеленський оголосив війну Тимошенко

вівторок, 19 листопад 2019, 15:15

Президент України Володимир Зеленський у "Фейсбуці" образив жінку – лідерку "Батьківщини", Юлію Тимошенко. Але Юлія Володимирівна – людина не проста, тому нагадала президенту про піаніно. Сьогоднішній день мав пройти під знаком Олега Ляшка і Юрія Коряв...

Хіти тижня. У весільному платті і з iPhone: У Раді помітили нардепку-"багіню" (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 15:00

У мережі з'явилося свіже фото народного депутата з фракції "Слуга народу" Ірини Аллахвердієвої із залу парламенту, воно викликало підвищений інтерес користувачів. Знімок народної обраниці опублікувало співтовариство "Баба і кіт" в Facebook, передають П...