Загроза зі Сходу: Польща різко збільшує чисельність армії

Польські політики, на відміну від українських, можуть пишатися, що не повелися у 1990-ті на «вітер змін» з Кремля. Хижак, хоч і став слабше, однак зализавши трохи рани, знов кидається на сусідів.
Антоній Мацеревич

Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич заявив про намір збільшити польську армію мінімум на 50% уже в найближчі роки, зазначають Патріоти України.

«Польська армія буде більше. Вже у найближчі роки ми плануємо суттєве збільшення армії, принаймні, на 50%. В кінці цього, початку наступного року будуть створені три бригади територіальної оборони на східному фланзі країни», - заявив 20 квітня голова оборонного відомства.

Пан Мацеревич уточнив, що розвиток армії не буде обмежуватися лише територіальною обороною, але торкнеться також оперативних підрозділів.

20 квітня міністр оборони Польщі взяв участь у відкритті Об'єднаного силового тренувального центру НАТО в Бидгощі. Це один з шести подібних центрів, які почали діяти на початку вересня 2015 року в шести країнах Альянсу. Їх мета полягає в координації планування та організації навчань між збройними силами Польщі та підрозділами НАТО, які будуть перебувати на території країни. Також, у разі необхідності, об'єднаний тренувальний центр організовуватиме перекидання і розподіл по території держави військ швидкого реагування НАТО.

Хіти тижня. Тактика "обмеженого відкуса": Гіркін панікує через просування уперед ЗСУ поблизу Донецька

неділя, 21 липень 2019, 0:10

На думку екс-ватажка "ДНР", найманцям не вдасться відбити будь-яку більш-менш серйозну атаку українських військових. «Что даст противнику продвижение в Петровском районе (от которого их передовые инженерные позиции находятся в 100−200 метрах)? Очень мн...

Хіти тижня. Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

субота, 20 липень 2019, 23:55

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...