На Донеччині біля села Зайцеве у середу ввечері бойовики почали штурмувати позиції сил АТО. Вже місяць ця гаряча "нульова" ділянка фронту, яку обороняє окрема мотопіхотна бригада, щоденно потрапляє у зведення штабу АТО, повідомляють Патріоти України.
Вчора один з підпорядкованих бригаді батальйон прийняв штурмове зіткнення, яке розпочалося ввечері, і тривало практично до самого ранку. Про це штаб АТО повідомляє на свої сторінці у Facebook. Під прикриттям кулеметів, гранатометів ворожа піхота пішла у наступ. Проте українським військовослужбовцям вдалося посунути далі сепаратистів з висоти, з якої вони наступали.
Відзначається, що на місці кинутих позицій російських найманців, звідки вони починали атакувати українські позиції, було захоплено ворожі трофеї: це протитанкові керовані ракети призначені для ураження танків та броньованої техніки, та "Шмелі" - вогнемети виробництва 2000 року. Є докази того, що все це виготовлено у Росії, оскільки має відповідне маркування й перебуває на озброєнні армії РФ.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...