Зате наш - камікадзе: Канадський прем'єр здивував своєю фізичною формою (фотофакт)

Джастін Трюдо серйозно займається йогою і майстерно виконує складні вправи.

Джастін Трюдо. Фото:slavpeople.com

Канадський прем'єр-міністр Джастін Трюдо вже встиг стати улюбленцем багатьох інтернет-користувачів. І в цьому немає нічого дивного. Гарний, підтягнутий, молодий прем'єр підкорює не тільки своїми зовнішніми даними, але і політичними поглядами. Чоловік виступає за рівність статей і національностей, тепло ставиться до біженців і закликає світ до толерантності. Про це пише сайт Хроніка, передають Патріоти України.

Нещодавно інтернет підірвала фотографія Трюдо за 2013 рік, на якій він, будучи ще кандидатом на пост глави уряду, займається йогою на робочому столі. Джастін майстерно виконав досить складну позу павліна (її також називають маюрасане). Трюдо балансує на руках, утримуючи ними вагу тіла.

Цікаво, що батько Джастіна, п'ятнадцятий прем'єр-міністр Канади П'єр Трюдо також був відомий своєю любов'ю до йоги і позував фотографу в "позі павліна". Пропонуємо вам поглянути на це видовище і подивитися, за що ж канадці так люблять свого прем'єра.

Німеччина підтвердила доставку в Україну додаткової установка ППО IRIS-T, як це покращить захист нашого неба

субота, 25 травень 2024, 7:30

Німеччина надала Україні третю частину обіцяних зенітних комплексів IRIS-T. Однак промисловість не встигає виробляти ракети для цих комплексів, розповіли журналісти. . 24 травня в Україні опинилася ще одна установка протиповітряної оборони IRIS-T SLM....

"Маємо бути готовими": Прикордонники не виключають можливого наступу РФ у Сумській області

субота, 25 травень 2024, 7:22

Українські прикордонники не виключають, що росіяни можуть розпочати наступ у Сумській області, як це сталося у Харківській області. Хоча зараз окупанти не мають достатньо сил для цього. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної пр...