Заворушення в Ірані: Заарештовано екс-президента країни

У Тегерані планують посадити під домашній арешт колишнього президента республіки Махмуда Ахмадінежада за виступ перед учасниками антиурядового протесту.
Ордер на арест Ахмадинежада по данным СМИ выдан с одобрения высшего руководителя Ирана

Зі схвалення вищого керівника держави Алі Хаменеї заарештували екс-президента республіки Махмуда Ахмадінежада. Про це пише газета al-Quds al-Arabi з посиланням на кілька джерел в Тегерані, зазначають Патріоти України.

Коли стався арешт співрозмовники видання не повідомили. Відомо тільки, що політика затримали в місті Шираз на півдні країни. Приводом для арешту став виступ екс-президента Ірану перед протестуючими в місті Бушир 4 січня.

Виступаючи перед учасниками протестів Ахмадінежад заявив, що деякі іранські чиновники "живуть далеко від проблем людей" і не знають про реальну ситуацію в суспільстві. "Іран сьогодні страждає від безгосподарності, а не через відсутність економічних ресурсів", - підкреслив політик.

Він також заявив, що члени уряду нинішнього глави республіки Хасана Роухані вважають, що їм належить абсолютна влада, а прості люди "всього лише неосвічене суспільство, яке нічого не розуміє".

На думку Ахмадінежада, люди зляться на владу через її монополію на суспільні блага, а керівництво країни не сприймає ніякої критики. Джерела al-Quds al-Arabi стверджують, що влада визнала слова екс-президента "розпалюванням заворушень" і після затримання хочуть посадити політика під домашній арешт.

У Росії з неба падала військова техніка, багато постраждалих серед десантників (фото, відео)

неділя, 22 вересень 2019, 22:31

Військові порушили техніку безпеки, через що постраждали кілька із них самих. У Росії під час навчань під Оренбургом з літака скинули військову техніку, в результаті чого постраждали п'ятеро військових. Про це повідомляє Telegram-канал LifeShot, публік...

На заздрість рукож*пих скреп: Україна підписала важливі контракти на постачання великої кількості газотурбінних установок для ВМС Індії

неділя, 22 вересень 2019, 21:36

Москва через напрацьовані десятиріччями схеми примудряється продавати Індії бойові кораблі без силових установок, оскільки не здатна освоїти високотехнологічне виробництво. До номенклатури постачань входять газотурбінні двигуни, редуктори, комплекти за...