"Здрасьте Вам пожалуйста": Суд зобов'язав українську державу компенсувати Януковичам витрати

Згідно з рішенням суду, уряд України має виплатити родині Януковича 6,3 млн грн як компенсацію їхніх витрат у ролі позивачів у справі щодо скасування майнових санкцій.

Віктор Янукович. Фото:http://reportazhyst.com/

Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу України щодо рішення стосовно відшкодування нею юридичних витрат екс-президенту Віктору Януковичу і його синам. Про це повідомили в юридичній компанії Joseph Hage Aaronson з посиланням на рішення суду від 5 жовтня, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

Повідомляється, що 25 березня 2015 р. суд ЄС прийняв аналогічне рішення, однак українська сторона його оскаржила в Європейському суді справедливості.

"Згідно з опублікованим вчора рішенням від 5 жовтня 2016 р., Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу і підтвердив, що уряд України має не тільки взяти на себе витрати у зв'язку з невдалим вступом у процес, але також і витрати у зв'язку з невдалою спробою апеляції", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, суд ЄС зобов'язав Київ виплатити родині Януковича 6,3 млн грн як компенсацію їхніх витрат у ролі позивачів у справі щодо скасування майнових санкцій. Це рішення було винесено ще в 2015 році. Пізніше Україна оскаржила дане рішення.

Ворог тисне: На Мирноградському напрямку ситуація стрімко погіршилася, - військовий

п’ятниця, 19 грудень 2025, 7:31

На Мирноградському напрямку обстановка різко ускладнилася. Про це повідомив військовослужбовець із позивним "Мучной", зазначивши, що спроби закріпитися та розширити так звану сіру зону не дали результату з об’єктивних причин, передають Патріоти України...

На концерт Кобзона повертається аншлаг, також велика утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 19 грудня

п’ятниця, 19 грудень 2025, 7:04

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.12.25 орієнтовно склали: