Знов "пургу несе": Прес-секретар Путіна здав шефа-"казкаря" з його "проривом" у Парижі

Російський президент вже охарактеризував свою бесіду з Трампом як "хорошу", але раптом щось пішло не так...

Путін підбіг до Трампа привітатися. Фото: РІА "Новости".

Глава Росії Володимир Путін заявив, що йому вдалося поговорити з президентом США Дональдом Трампом в Парижі, куди 11 листопада з'їхалися лідери багатьох держав, передають Патріоти України.

Як передає Russia Today, Путін охарактеризував свою бесіду з Трампом як "хорошу". При цьому пізніше росіянин заявив, що "церемонія була організована таким чином, що спілкуватися було неможливо".

Незабаром канал НТВ в Telegram повідомив, що Путін і Трамп не змогли поспілкуватися під час робочого сніданку в Парижі. "Буквально привітали один одного на ногах під час обіду. Переговорити можливості не було", - сказав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

За його словами, на прощання президенти сказали один одному "До зустрічі". Після цього Путін відправився на Міжнародний форум миру, а Трамп покинув Єлисейський палац.

Китай перед Самітом миру "перетягує" держави на бік свого "мирного плану"

субота, 15 червень 2024, 1:45

Китай, який не буде присутній на Саміті миру у Швейцарії цими вихідними, напередодні швейцарської зустрічі лобіює свій "мирний план" серед світових урядів. Про це повідомило агентство Reuters після спілкування з 10 неназваними дипломатами, передають П...

Столтенберг прокоментував "мирний" ультиматум Путіна по Україні

субота, 15 червень 2024, 0:55

Оглядачі вказують, що промова з "мирним планом" Путіна вочевидь писалася заздалегідь в розрахунку на вражаючі успіхи літньої наступальної компанії російської армії. Тоді б вона не виглядала настільки дивно і настільки негрунтовно для "реалполітік". Ген...