Екс-віце-прем'єр РФ Альфред Кох прокоментував раптову смерть ще одного російського високопоставленого військового чину - Ігоря Сергуна. Він вважає, що це тільки початок і наступним у списку може бути не хто інший як Міністр оборони РФ Сергій Шойгу, повідомляють Патріоти України.
Кох вважає, що ряд останніх подій, які відбулися в РФ і в світовому інформаційному полі пов'язані між собою. Першою такою подією є раптова смерть заступника начальника штабу повітряно-десантних військ Російської Федерації генерал-майора Олександра Шушукіна, який здійснював командування операцією в Криму.
Друге - встановлення даних 20 офіцерів, безпосередньо причетних до збиття малазійського Боїнга. Третьою важливою подією того ж ряду є смерть глави ГРУ РФ Ігоря Сергуна.
«Тобто тепер ці 20 офіцерів (якщо вони ще живі, до речі) можуть сміливо говорити, хто їм дав наказ: мертві сорому не мають. І, найголовніше: нікому не розкажуть, хто ж їм його дав... Я так розумію, Шойгу потрібно приготуватися? За логікою наступний - він?» - прогнозує Кох.
Нагадаємо, після звістки про смерть начальника ГРУ РФ генерал-полковника Ігоря Сергуна експерти і аналітики взялися аналізувати кандидатуру наступного ворога Кремля. Подейкують, що третім буде ставленик Путіна в анексованому Криму Сергій Аксьонов. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Борислав Береза.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...