
Кремль не вважає Росію стороною судового розгляду в міжнародному арбітражному суді в Гаазі. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передають Патріоти України з посиланням на Интерфакс.
10 травня третейський суд в Гаазі постановив відшкодувати $159 млн збитків українським компаніям у зв'язку з анексією Криму.
"Росія ніяк не була представлена на цьому суді і не направляла свого представника. Тому ми не вважаємо себе стороною процесу в цьому випадку", - заявив Пєсков.
Російська сторона просто ігнорувала розгляд справи, прокоментував рішення суддя. Після проведення слухання по суті спору з 5 по 6 жовтня 2017 року суд запросив сторони надати додаткові письмові пояснення.
11 грудня 2017-го позивачі надали необхідні документи, однак Російська Федерація не представила жодних.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...