
У канадському Торонто почалася зустріч міністрів закордонних справ G7 - Великої сімки. У ній вперше бере участь Україна, яку представляє голова МЗС Павло Клімкін. Про це повідомляє Радіо Свобода, зазначають Патріоти України.
Перший захід саміту - сніданок, на якому обговорюються взаємини України та Росії. Зустріч проходить неформально, вдома у міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд, яка має українське коріння. Вона привіталася з Клімкіним українською мовою.
Христя Фріланд сама приготувала сніданок і прийняла міністрів у себе на кухні.
На саміті Великої сімки Клімкін планує обговорити долю кримчанина Володимира Балуха, окупацію Росією Криму та Донбасу, формат миротворчої місії на Донбасі, підтримку українських реформ, справу Скрипаля та хімічну атаку в Сирії.
Як відомо, до складу G7 входять США, Японія, Німеччина, Канада, Італія, Франція і Великобританія. У 2018 році в клубі головує Канада.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою